CNC CONSULTING & SAFETY S.R.L.

Radiată din 1 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

CNC CONSULTING & SAFETY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 38219785, Nr. Reg. Com. J14/487/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. BISERICII, NR.46, cod poștal 525300. Societatea este radiată din data de 1 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CNC CONSULTING & SAFETY S.R.L.
CUI
38219785
Stare
Radiată din 1 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J14/487/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2017
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. BISERICII, NR.46
Cod poștal
525300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7490
Domeniu de activitate
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2022, CNC CONSULTING & SAFETY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.040 lei, o pierdere netă de 59.716 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222017 · Cifra de afaceri: 11.800 lei2018 · Cifra de afaceri: 120.905 lei2019 · Cifra de afaceri: 122.886 lei2020 · Cifra de afaceri: 178.713 lei2021 · Cifra de afaceri: 218.122 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.040 lei2017 · Profit net: 7.926 lei2018 · Profit net: 70.292 lei2019 · Profit net: 42.935 lei2020 · Profit net: 61.000 lei2021 · Profit net: 47.119 lei2022 · Profit net: −59.716 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 11.800 lei20172018: 120.905 lei20182019: 122.886 lei20192020: 178.713 lei20202021: 218.122 lei218 mii20212022: 1.040 lei1 mii2022
Profit net lei
2017: 7.926 lei20172018: 70.292 lei70 mii20182019: 42.935 lei20192020: 61.000 lei20202021: 47.119 lei20212022: −59.716 lei−60 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru CNC CONSULTING & SAFETY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 1.040 lei în scădere față de 2021 −59.716 lei în scădere față de 2021 69.583 lei în creștere față de 2021 77.648 lei 5.687 lei −59.475 lei —
2021 218.122 lei în creștere față de 2020 47.119 lei în scădere față de 2020 69.099 lei în scădere față de 2020 101.244 lei 65.020 lei 241 lei 5 în creștere față de 2020
2020 178.713 lei în creștere față de 2019 61.000 lei în creștere față de 2019 202.530 lei în creștere față de 2019 125.565 lei 239.318 lei 162.353 lei 2 în creștere față de 2019
2019 122.886 lei în creștere față de 2018 42.935 lei în scădere față de 2018 18.638 lei în creștere față de 2018 36 lei 119.955 lei 101.353 lei 1
2018 120.905 lei în creștere față de 2017 70.292 lei în creștere față de 2017 4.857 lei în scădere față de 2017 84 lei 83.191 lei 78.418 lei 1
2017 11.800 lei 7.926 lei 5.613 lei 132 lei 13.607 lei 8.126 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare