CNC FIVE PRODUCTION S.R.L.

CNC FIVE PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40675392, Nr. Reg. Com. J32/550/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2562 - Operatiuni de mecanica generala. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. TURNIŞORULUI, NR.119, cod poștal 550048. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CNC FIVE PRODUCTION S.R.L.
CUI
40675392
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/550/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 februarie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. TURNIŞORULUI, NR.119
Cod poștal
550048
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2562
Domeniu de activitate
Operatiuni de mecanica generala

Situații financiare

În 2025, CNC FIVE PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.757.371 lei, un profit net de 505.094 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 266.262 lei2020 · Cifra de afaceri: 686.108 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.017.014 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.046.072 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.420.717 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.441.785 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.757.371 lei2019 · Profit net: −37.914 lei2020 · Profit net: 262.729 lei2021 · Profit net: 469.754 lei2022 · Profit net: 1.217.989 lei2023 · Profit net: 977.852 lei2024 · Profit net: 405.270 lei2025 · Profit net: 505.094 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 266.262 lei20192020: 686.108 lei20202021: 1.017.014 lei20212022: 2.046.072 lei20222023: 2.420.717 lei20232024: 3.441.785 lei20242025: 3.757.371 lei3,8 mil.2025
Profit net lei
2019: −37.914 lei−38 mii20192020: 262.729 lei20202021: 469.754 lei20212022: 1.217.989 lei1,2 mil.20222023: 977.852 lei20232024: 405.270 lei20242025: 505.094 lei505 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CNC FIVE PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.757.371 lei în creștere față de 2024 505.094 lei în creștere față de 2024 3.458.673 lei în creștere față de 2024 2.527.576 lei 1.444.077 lei 514.552 lei 10 în creștere față de 2024
2024 3.441.785 lei în creștere față de 2023 405.270 lei în scădere față de 2023 3.088.173 lei în creștere față de 2023 2.936.530 lei 735.519 lei 586.143 lei 9 în creștere față de 2023
2023 2.420.717 lei în creștere față de 2022 977.852 lei în scădere față de 2022 1.257.740 lei în creștere față de 2022 1.434.033 lei 805.281 lei 978.092 lei 4
2022 2.046.072 lei în creștere față de 2021 1.217.989 lei în creștere față de 2021 778.573 lei în creștere față de 2021 562.977 lei 1.450.475 lei 1.223.033 lei 4 în creștere față de 2021
2021 1.017.014 lei în creștere față de 2020 469.754 lei în creștere față de 2020 330.978 lei în creștere față de 2020 426.386 lei 372.654 lei 469.994 lei 3
2020 686.108 lei în creștere față de 2019 262.729 lei în creștere față de 2019 39.398 lei în scădere față de 2019 21.721 lei 241.730 lei 225.015 lei 3 în creștere față de 2019
2019 266.262 lei −37.914 lei 71.089 lei 5.699 lei 27.676 lei −37.714 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare