CNC MEDIA ACTION S.R.L.

CNC MEDIA ACTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 42797736, Nr. Reg. Com. J2020000457396. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT SÂRBI COM. ŢIFEŞTI, SÎRBI, cod poștal 627382. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CNC MEDIA ACTION S.R.L.
CUI
42797736
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000457396
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2020
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT SÂRBI COM. ŢIFEŞTI, SÎRBI
Cod poștal
627382
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, CNC MEDIA ACTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 33.550 lei, un profit net de 14.818 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.050 lei2021 · Cifra de afaceri: 15.650 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.350 lei2023 · Cifra de afaceri: 66.950 lei2024 · Cifra de afaceri: 73.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 33.550 lei2020 · Profit net: 13.628 lei2021 · Profit net: 7.282 lei2022 · Profit net: 6.742 lei2023 · Profit net: 40.487 lei2024 · Profit net: 48.264 lei2025 · Profit net: 14.818 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.050 lei20202021: 15.650 lei20212022: 17.350 lei20222023: 66.950 lei20232024: 73.600 lei74 mii20242025: 33.550 lei34 mii2025
Profit net lei
2020: 13.628 lei20202021: 7.282 lei20212022: 6.742 lei20222023: 40.487 lei20232024: 48.264 lei48 mii20242025: 14.818 lei15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CNC MEDIA ACTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 33.550 lei în scădere față de 2024 14.818 lei în scădere față de 2024 304 lei în scădere față de 2024 45.382 lei 75.816 lei 120.894 lei —
2024 73.600 lei în creștere față de 2023 48.264 lei în creștere față de 2023 2.824 lei în creștere față de 2023 10.613 lei 98.287 lei 106.076 lei —
2023 66.950 lei în creștere față de 2022 40.487 lei în creștere față de 2022 2.407 lei în creștere față de 2022 4.728 lei 55.491 lei 57.812 lei —
2022 17.350 lei în creștere față de 2021 6.742 lei în scădere față de 2021 340 lei în creștere față de 2021 2.378 lei 15.288 lei 17.326 lei —
2021 15.650 lei în creștere față de 2020 7.282 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 4.161 lei 6.423 lei 10.584 lei —
2020 14.050 lei 13.628 lei 529 lei 122 lei 14.235 lei 13.828 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare