CNC METAL START PRODUCTION S.R.L.

CNC METAL START PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41020978, Nr. Reg. Com. J10/639/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2562 - Operatiuni de mecanica generala. Societatea a fost înființată la data de 22 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ŞOS. BRĂILEI, NR.3, LOT 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CNC METAL START PRODUCTION S.R.L.
CUI
41020978
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/639/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 aprilie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ŞOS. BRĂILEI, NR.3, LOT 1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2562
Domeniu de activitate
Operatiuni de mecanica generala

Situații financiare

În 2025, CNC METAL START PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 86.975 lei, un profit net de 59.178 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 63.939 lei2021 · Cifra de afaceri: 99.524 lei2022 · Cifra de afaceri: 86.003 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.436 lei2024 · Cifra de afaceri: 33.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 86.975 lei2019 · Profit net: −4.445 lei2020 · Profit net: 25.084 lei2021 · Profit net: 82.605 lei2022 · Profit net: 75.591 lei2023 · Profit net: 24.844 lei2024 · Profit net: 19.538 lei2025 · Profit net: 59.178 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 63.939 lei20202021: 99.524 lei100 mii20212022: 86.003 lei20222023: 37.436 lei20232024: 33.000 lei20242025: 86.975 lei87 mii2025
Profit net lei
2019: −4.445 lei−4 mii20192020: 25.084 lei20202021: 82.605 lei83 mii20212022: 75.591 lei20222023: 24.844 lei20232024: 19.538 lei20242025: 59.178 lei59 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CNC METAL START PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 86.975 lei în creștere față de 2024 59.178 lei în creștere față de 2024 55.857 lei în creștere față de 2024 98.479 lei 83.369 lei 59.418 lei —
2024 33.000 lei în scădere față de 2023 19.538 lei în scădere față de 2023 3.279 lei în scădere față de 2023 102.593 lei 23.463 lei 39.188 lei —
2023 37.436 lei în scădere față de 2022 24.844 lei în scădere față de 2022 16.047 lei în scădere față de 2022 122.135 lei 19.602 lei 25.084 lei —
2022 86.003 lei în scădere față de 2021 75.591 lei în scădere față de 2021 68.017 lei în creștere față de 2021 141.677 lei 119.753 lei 75.791 lei —
2021 99.524 lei în creștere față de 2020 82.605 lei în creștere față de 2020 25.876 lei în scădere față de 2020 161.218 lei 82.102 lei 82.805 lei —
2020 63.939 lei 25.084 lei în creștere față de 2019 28.495 lei în creștere față de 2019 180.760 lei 20.229 lei 20.839 lei 1
2019 — −4.445 lei 4.405 lei — 169.583 lei −4.245 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare