COAFOR FRIZERIE MARY L & M S.R.L.

Inactivă fiscal din 12 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

COAFOR FRIZERIE MARY L & M S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41234270, Nr. Reg. Com. J28/418/2023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT IANCA COM. IANCA, STR. BERZEI, NR.1, cod poștal 237215. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 12 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COAFOR FRIZERIE MARY L & M S.R.L.
CUI
41234270
Stare
Inactivă fiscal din 12 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J28/418/2023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iunie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT IANCA COM. IANCA, STR. BERZEI, NR.1
Cod poștal
237215
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2023, COAFOR FRIZERIE MARY L & M S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 57.481 lei2021 · Cifra de afaceri: 24.309 lei2022 · Cifra de afaceri: 28.500 lei2019 · Profit net: −7.512 lei2020 · Profit net: 93.459 lei2021 · Profit net: −58.876 lei2022 · Profit net: −16.205 lei2023 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 57.481 lei57 mii20202021: 24.309 lei20212022: 28.500 lei29 mii2022
Profit net lei
2019: −7.512 lei20192020: 93.459 lei93 mii20202021: −58.876 lei−59 mii20212022: −16.205 lei20222023: 0 lei02023
Indicatori financiari pe ani pentru COAFOR FRIZERIE MARY L & M S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 58.964 lei în scădere față de 2022 58.292 lei 11.938 lei 11.266 lei —
2022 28.500 lei în creștere față de 2021 −16.205 lei în creștere față de 2021 59.021 lei în creștere față de 2021 58.292 lei 11.995 lei 11.266 lei 2 în scădere față de 2021
2021 24.309 lei în scădere față de 2020 −58.876 lei în scădere față de 2020 43.482 lei în creștere față de 2020 58.292 lei 12.461 lei 27.271 lei 3 în scădere față de 2020
2020 57.481 lei 93.459 lei în creștere față de 2019 16.516 lei în creștere față de 2019 48.362 lei 54.301 lei 86.147 lei 4 în creștere față de 2019
2019 — −7.512 lei 7.764 lei 252 lei 200 lei −7.312 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare