COLOR METAL COLECT RRR S.R.L.

COLOR METAL COLECT RRR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40022032, Nr. Reg. Com. J17/1471/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5590 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, SMÎRDAN, NR.887, CAMERA 1, cod poștal 807275. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COLOR METAL COLECT RRR S.R.L.
CUI
40022032
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1471/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2018
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, SMÎRDAN, NR.887, CAMERA 1
Cod poștal
807275
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5590
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, COLOR METAL COLECT RRR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.566 lei, o pierdere netă de 18.455 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 156.133 lei2021 · Cifra de afaceri: 123.796 lei2022 · Cifra de afaceri: 147.620 lei2023 · Cifra de afaceri: 161.678 lei2024 · Cifra de afaceri: 113.076 lei2025 · Cifra de afaceri: 13.566 lei2020 · Profit net: 100.594 lei2021 · Profit net: 63.562 lei2022 · Profit net: 93.633 lei2023 · Profit net: 16.339 lei2024 · Profit net: 23.484 lei2025 · Profit net: −18.455 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 156.133 lei20202021: 123.796 lei20212022: 147.620 lei20222023: 161.678 lei162 mii20232024: 113.076 lei20242025: 13.566 lei14 mii2025
Profit net lei
2020: 100.594 lei101 mii20202021: 63.562 lei20212022: 93.633 lei20222023: 16.339 lei20232024: 23.484 lei20242025: −18.455 lei−18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru COLOR METAL COLECT RRR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 13.566 lei în scădere față de 2024 −18.455 lei în scădere față de 2024 115.295 lei în creștere față de 2024 — 394.653 lei 279.358 lei 1
2024 113.076 lei în scădere față de 2023 23.484 lei în creștere față de 2023 107.081 lei în scădere față de 2023 185.630 lei 219.263 lei 297.812 lei 1
2023 161.678 lei în creștere față de 2022 16.339 lei în scădere față de 2022 127.517 lei în scădere față de 2022 185.630 lei 216.215 lei 274.328 lei 1
2022 147.620 lei în creștere față de 2021 93.633 lei în creștere față de 2021 154.879 lei în creștere față de 2021 185.630 lei 227.238 lei 257.989 lei 1
2021 123.796 lei în scădere față de 2020 63.562 lei în scădere față de 2020 110.530 lei în creștere față de 2020 185.630 lei 89.256 lei 164.356 lei 1 în creștere față de 2020
2020 156.133 lei 100.594 lei 11.377 lei 0 lei 112.171 lei 100.794 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare