COLORX CREATORS STUDIO S.R.L.

COLORX CREATORS STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 42272027, Nr. Reg. Com. J2020000143286. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 17 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT STREJEŞTII DE SUS COM. STREJEŞTI, STR. VIILOR, NR.41, cod poștal 237443. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COLORX CREATORS STUDIO S.R.L.
CUI
42272027
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000143286
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 februarie 2020
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT STREJEŞTII DE SUS COM. STREJEŞTI, STR. VIILOR, NR.41
Cod poștal
237443
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, COLORX CREATORS STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 514.441 lei, un profit net de 41.329 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 196.336 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 300.763 lei2023 · Cifra de afaceri: 397.810 lei2024 · Cifra de afaceri: 319.337 lei2025 · Cifra de afaceri: 514.441 lei2020 · Profit net: 12.339 lei2021 · Profit net: 7.679 lei2022 · Profit net: 9.259 lei2023 · Profit net: 13.455 lei2024 · Profit net: −73.733 lei2025 · Profit net: 41.329 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 196.336 lei20202021: 250.600 lei20212022: 300.763 lei20222023: 397.810 lei20232024: 319.337 lei20242025: 514.441 lei514 mii2025
Profit net lei
2020: 12.339 lei20202021: 7.679 lei20212022: 9.259 lei20222023: 13.455 lei20232024: −73.733 lei−74 mii20242025: 41.329 lei41 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru COLORX CREATORS STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 514.441 lei în creștere față de 2024 41.329 lei în creștere față de 2024 250.375 lei în creștere față de 2024 67.450 lei 181.114 lei −1.811 lei 1 în scădere față de 2024
2024 319.337 lei în scădere față de 2023 −73.733 lei în scădere față de 2023 246.071 lei în creștere față de 2023 121.411 lei 81.520 lei −43.140 lei 3 în creștere față de 2023
2023 397.810 lei în creștere față de 2022 13.455 lei în creștere față de 2022 161.631 lei în creștere față de 2022 108.505 lei 83.719 lei 30.593 lei 2
2022 300.763 lei în creștere față de 2021 9.259 lei în creștere față de 2021 87.833 lei în creștere față de 2021 20.012 lei 84.959 lei 17.138 lei 2
2021 250.600 lei în creștere față de 2020 7.679 lei în scădere față de 2020 80.313 lei în creștere față de 2020 24.816 lei 63.376 lei 7.879 lei 2
2020 196.336 lei 12.339 lei 62.910 lei 10.552 lei 64.897 lei 12.539 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare