COMAN INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 20302348, Nr. Reg. Com. J2006003161081. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 29 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.71, BL.104, SC.E, AP.6, cod poștal 500403. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- COMAN INVEST SRL
- CUI
- 20302348
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006003161081
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 29 decembrie 2006
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.71, BL.104, SC.E, AP.6
- Cod poștal
- 500403
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, COMAN INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.496.636 lei, un profit net de 32.434 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.496.636 lei în creștere față de 2024 | 32.434 lei în creștere față de 2024 | 1.307.008 lei în scădere față de 2024 | 510.622 lei | 662.227 lei | −134.159 lei | 5 în scădere față de 2024 |
| 2024 | 577.185 lei în creștere față de 2023 | −500.628 lei în scădere față de 2023 | 2.798.710 lei în creștere față de 2023 | 644.238 lei | 1.987.399 lei | −166.593 lei | 16 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 272.679 lei în scădere față de 2022 | 54.175 lei în scădere față de 2022 | 585.248 lei în scădere față de 2022 | 155.751 lei | 807.011 lei | 377.514 lei | 3 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 2.285.843 lei în creștere față de 2021 | 433.969 lei în creștere față de 2021 | 649.816 lei în scădere față de 2021 | 153.348 lei | 930.677 lei | 434.209 lei | 1 în scădere față de 2021 |
| 2021 | 112.284 lei în scădere față de 2020 | 57.780 lei în scădere față de 2020 | 1.923.536 lei în creștere față de 2020 | 225.967 lei | 2.028.498 lei | 331.926 lei | 8 în creștere față de 2020 |
| 2020 | 437.631 lei | 532.897 lei în creștere față de 2019 | 879.026 lei în creștere față de 2019 | 227.793 lei | 925.379 lei | 274.146 lei | 2 |
| 2019 | — | −2.196 lei în creștere față de 2018 | 260.268 lei în scădere față de 2018 | — | 1.517 lei | −258.751 lei | — |
| 2018 | — | −7.418 lei în scădere față de 2017 | 284.800 lei în creștere față de 2017 | — | 28.245 lei | −256.555 lei | 0 |
| 2017 | — | 0 lei | 249.978 lei | 108 lei | 733 lei | −249.137 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 249.978 lei | 108 lei | 733 lei | −249.137 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
