COMAN VETFARM S.R.L.

COMAN VETFARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39784663, Nr. Reg. Com. J2018001688299. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7500 - Activitati veterinare. Societatea a fost înființată la data de 24 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. GHEORGHE LAZĂR, NR.16D, CAMERA 1, ET.PARTER, cod poștal 106400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMAN VETFARM S.R.L.
CUI
39784663
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001688299
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 august 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. GHEORGHE LAZĂR, NR.16D, CAMERA 1, ET.PARTER
Cod poștal
106400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7500
Domeniu de activitate
Activitati veterinare

Situații financiare

În 2025, COMAN VETFARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 676.605 lei, un profit net de 264.312 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 26.928 lei2019 · Cifra de afaceri: 250.709 lei2020 · Cifra de afaceri: 392.251 lei2021 · Cifra de afaceri: 335.774 lei2022 · Cifra de afaceri: 447.543 lei2023 · Cifra de afaceri: 378.030 lei2024 · Cifra de afaceri: 597.357 lei2025 · Cifra de afaceri: 676.605 lei2018 · Profit net: −2.404 lei2019 · Profit net: 75.410 lei2020 · Profit net: 142.314 lei2021 · Profit net: 123.192 lei2022 · Profit net: 157.110 lei2023 · Profit net: −53.617 lei2024 · Profit net: 85.966 lei2025 · Profit net: 264.312 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 26.928 lei'182019: 250.709 lei'192020: 392.251 lei'202021: 335.774 lei'212022: 447.543 lei'222023: 378.030 lei'232024: 597.357 lei'242025: 676.605 lei677 mii'25
Profit net lei
2018: −2.404 lei'182019: 75.410 lei'192020: 142.314 lei'202021: 123.192 lei'212022: 157.110 lei'222023: −53.617 lei−54 mii'232024: 85.966 lei'242025: 264.312 lei264 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru COMAN VETFARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 676.605 lei în creștere față de 2024 264.312 lei în creștere față de 2024 92.662 lei în scădere față de 2024 36.590 lei 327.321 lei 271.249 lei 3
2024 597.357 lei în creștere față de 2023 85.966 lei în creștere față de 2023 110.349 lei în scădere față de 2023 55.605 lei 296.681 lei 241.937 lei 3
2023 378.030 lei în scădere față de 2022 −53.617 lei în scădere față de 2022 124.357 lei în creștere față de 2022 75.592 lei 204.736 lei 155.971 lei 3 în creștere față de 2022
2022 447.543 lei în creștere față de 2021 157.110 lei în creștere față de 2021 25.406 lei în creștere față de 2021 3.406 lei 295.838 lei 273.838 lei 2
2021 335.774 lei în scădere față de 2020 123.192 lei în scădere față de 2020 11.770 lei în scădere față de 2020 195 lei 295.040 lei 283.465 lei 2
2020 392.251 lei în creștere față de 2019 142.314 lei în creștere față de 2019 86.575 lei în creștere față de 2019 195 lei 246.653 lei 160.273 lei 2
2019 250.709 lei în creștere față de 2018 75.410 lei în creștere față de 2018 48.573 lei în creștere față de 2018 195 lei 121.584 lei 73.206 lei 2
2018 26.928 lei −2.404 lei 23.590 lei 195 lei 21.191 lei −2.204 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare