COMAR CONSTRUCT SRL

COMAR CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 19000729, Nr. Reg. Com. J2006001784237. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 septembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, STR. TRAIAN, NR.15, BL.A14, SC.2, ET.2, AP.15, cod poștal 075100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMAR CONSTRUCT SRL
CUI
19000729
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006001784237
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 septembrie 2006
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, STR. TRAIAN, NR.15, BL.A14, SC.2, ET.2, AP.15
Cod poștal
075100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, COMAR CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.118.997 lei, un profit net de 375.000 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 506.215 lei2017 · Cifra de afaceri: 446.699 lei2018 · Cifra de afaceri: 371.872 lei2019 · Cifra de afaceri: 721.614 lei2020 · Cifra de afaceri: 318.548 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.664.719 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.953.071 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.583.510 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.462.980 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.118.997 lei2016 · Profit net: 94.365 lei2017 · Profit net: −8.066 lei2018 · Profit net: 20.503 lei2019 · Profit net: 176.862 lei2020 · Profit net: −128.256 lei2021 · Profit net: 1.477.014 lei2022 · Profit net: 2.955.312 lei2023 · Profit net: 3.098.187 lei2024 · Profit net: 3.242.160 lei2025 · Profit net: 375.000 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 506.215 lei'162017: 446.699 lei'172018: 371.872 lei'182019: 721.614 lei'192020: 318.548 lei'202021: 4.664.719 lei'212022: 7.953.071 lei'222023: 9.583.510 lei'232024: 10.462.980 lei10,5 mil.'242025: 3.118.997 lei3,1 mil.'25
Profit net lei
2016: 94.365 lei'162017: −8.066 lei'172018: 20.503 lei'182019: 176.862 lei'192020: −128.256 lei−128 mii'202021: 1.477.014 lei'212022: 2.955.312 lei'222023: 3.098.187 lei'232024: 3.242.160 lei3,2 mil.'242025: 375.000 lei375 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru COMAR CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.118.997 lei în scădere față de 2024 375.000 lei în scădere față de 2024 957.788 lei în creștere față de 2024 2.323.516 lei 381.931 lei 1.747.659 lei 8 în scădere față de 2024
2024 10.462.980 lei în creștere față de 2023 3.242.160 lei în creștere față de 2023 319.019 lei în scădere față de 2023 3.107.363 lei 458.716 lei 3.247.060 lei 9
2023 9.583.510 lei în creștere față de 2022 3.098.187 lei în creștere față de 2022 1.131.264 lei în scădere față de 2022 2.824.741 lei 1.408.610 lei 3.102.087 lei —
2022 7.953.071 lei în creștere față de 2021 2.955.312 lei în creștere față de 2021 3.432.955 lei în creștere față de 2021 2.362.089 lei 4.029.278 lei 2.958.412 lei 5 în creștere față de 2021
2021 4.664.719 lei în creștere față de 2020 1.477.014 lei în creștere față de 2020 1.208.001 lei în creștere față de 2020 479.630 lei 2.207.785 lei 1.479.414 lei 4
2020 318.548 lei în scădere față de 2019 −128.256 lei în scădere față de 2019 108.259 lei în creștere față de 2019 67.725 lei 84.236 lei 43.702 lei 4 în creștere față de 2019
2019 721.614 lei în creștere față de 2018 176.862 lei în creștere față de 2018 105.349 lei în creștere față de 2018 89.655 lei 240.284 lei 224.590 lei 3
2018 371.872 lei în scădere față de 2017 20.503 lei în creștere față de 2017 30.656 lei în creștere față de 2017 50.919 lei 75.465 lei 95.728 lei 3
2017 446.699 lei în scădere față de 2016 −8.066 lei în scădere față de 2016 20.821 lei în creștere față de 2016 73.993 lei 66.053 lei 119.225 lei 3
2016 506.215 lei 94.365 lei 7.082 lei 21.154 lei 207.584 lei 221.656 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.