COMMISSIONING & START UP SERVICES S.R.L.

Radiată din 20 august 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

COMMISSIONING & START UP SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41610316, Nr. Reg. Com. J29/2741/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT ŢÂNŢĂRENI COM. BLEJOI, ŢÎNŢĂRENI, NR.412B, cod poștal 107072. Societatea este radiată din data de 20 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMMISSIONING & START UP SERVICES S.R.L.
CUI
41610316
Stare
Radiată din 20 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J29/2741/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT ŢÂNŢĂRENI COM. BLEJOI, ŢÎNŢĂRENI, NR.412B
Cod poștal
107072
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2024, COMMISSIONING & START UP SERVICES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.117 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 149.681 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.087 lei2020 · Profit net: 143.261 lei2021 · Profit net: −4.774 lei2022 · Profit net: 93.709 lei2023 · Profit net: −3.170 lei2024 · Profit net: −3.117 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 149.681 lei150 mii20202022: 103.087 lei103 mii2022
Profit net lei
2020: 143.261 lei143 mii20202021: −4.774 lei−5 mii20212022: 93.709 lei20222023: −3.170 lei20232024: −3.117 lei−3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru COMMISSIONING & START UP SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −3.117 lei în creștere față de 2023 3.000 lei 223 lei 91.029 lei 88.252 lei —
2023 — −3.170 lei în scădere față de 2022 3.000 lei în creștere față de 2022 1.556 lei 92.813 lei 91.369 lei —
2022 103.087 lei 93.709 lei în creștere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 2.889 lei 91.650 lei 94.539 lei —
2021 — −4.774 lei în scădere față de 2020 874 lei în scădere față de 2020 — 138.704 lei 137.830 lei —
2020 149.681 lei 143.261 lei 7.538 lei — 150.142 lei 142.604 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare