COMMUNITY SUPPLIER S.R.L.

Radiată din 30 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

COMMUNITY SUPPLIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42998349, Nr. Reg. Com. J13/2236/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7732 - Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BERLIN, NR.8, LOT 10, CAM.3, ET.PARTER, AP.1. Societatea este radiată din data de 30 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMMUNITY SUPPLIER S.R.L.
CUI
42998349
Stare
Radiată din 30 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J13/2236/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BERLIN, NR.8, LOT 10, CAM.3, ET.PARTER, AP.1
Cod CAEN
7732
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii

Situații financiare

În 2024, COMMUNITY SUPPLIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 622.588 lei, un profit net de 152.090 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 126.689 lei2022 · Cifra de afaceri: 202.104 lei2023 · Cifra de afaceri: 92.247 lei2024 · Cifra de afaceri: 622.588 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 78.894 lei2022 · Profit net: 115.347 lei2023 · Profit net: −359.379 lei2024 · Profit net: 152.090 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 126.689 lei20212022: 202.104 lei20222023: 92.247 lei20232024: 622.588 lei623 mii2024
Profit net lei
2020: 0 lei20202021: 78.894 lei20212022: 115.347 lei20222023: −359.379 lei−359 mii20232024: 152.090 lei152 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru COMMUNITY SUPPLIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 622.588 lei în creștere față de 2023 152.090 lei în creștere față de 2023 352.786 lei în scădere față de 2023 121.199 lei 455.336 lei 209.250 lei 3 în scădere față de 2023
2023 92.247 lei în scădere față de 2022 −359.379 lei în scădere față de 2022 382.790 lei în creștere față de 2022 378.051 lei 100.925 lei 57.160 lei 4 în creștere față de 2022
2022 202.104 lei în creștere față de 2021 115.347 lei în creștere față de 2021 31.167 lei în creștere față de 2021 268.672 lei 242.586 lei 194.441 lei 2 în creștere față de 2021
2021 126.689 lei 78.894 lei în creștere față de 2020 21.677 lei în creștere față de 2020 128.737 lei 131.437 lei 79.094 lei 1 în creștere față de 2020
2020 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare