COMPLET SECURITY SYSTEMS S.R.L.

COMPLET SECURITY SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39795271, Nr. Reg. Com. J23/4054/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 27 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CLINCENI COM. CLINCENI, STR. SPERANŢEI, NR.23E, CAM.1. O CAMERA ÎN SUPRAFATA DE 16.48 MP, cod poștal 077060. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMPLET SECURITY SYSTEMS S.R.L.
CUI
39795271
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4054/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 august 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CLINCENI COM. CLINCENI, STR. SPERANŢEI, NR.23E, CAM.1. O CAMERA ÎN SUPRAFATA DE 16.48 MP
Cod poștal
077060
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, COMPLET SECURITY SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 161.706 lei, un profit net de 66.355 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.532 lei2019 · Cifra de afaceri: 43.379 lei2020 · Cifra de afaceri: 119.024 lei2021 · Cifra de afaceri: 142.782 lei2022 · Cifra de afaceri: 152.139 lei2023 · Cifra de afaceri: 139.901 lei2024 · Cifra de afaceri: 168.946 lei2025 · Cifra de afaceri: 161.706 lei2018 · Profit net: 3.269 lei2019 · Profit net: 39.344 lei2020 · Profit net: 77.034 lei2021 · Profit net: 103.201 lei2022 · Profit net: 80.998 lei2023 · Profit net: 52.008 lei2024 · Profit net: 84.758 lei2025 · Profit net: 66.355 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.532 lei'182019: 43.379 lei'192020: 119.024 lei'202021: 142.782 lei'212022: 152.139 lei'222023: 139.901 lei'232024: 168.946 lei169 mii'242025: 161.706 lei162 mii'25
Profit net lei
2018: 3.269 lei'182019: 39.344 lei'192020: 77.034 lei'202021: 103.201 lei103 mii'212022: 80.998 lei'222023: 52.008 lei'232024: 84.758 lei'242025: 66.355 lei66 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru COMPLET SECURITY SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 161.706 lei în scădere față de 2024 66.355 lei în scădere față de 2024 13.599 lei în scădere față de 2024 2.139 lei 77.230 lei 66.628 lei 1
2024 168.946 lei în creștere față de 2023 84.758 lei în creștere față de 2023 19.286 lei în creștere față de 2023 7.806 lei 95.737 lei 85.030 lei 1 în scădere față de 2023
2023 139.901 lei în scădere față de 2022 52.008 lei în scădere față de 2022 18.533 lei în creștere față de 2022 — 70.119 lei 52.279 lei 2 în creștere față de 2022
2022 152.139 lei în creștere față de 2021 80.998 lei în scădere față de 2021 17.100 lei în scădere față de 2021 — 97.818 lei 81.269 lei 1
2021 142.782 lei în creștere față de 2020 103.201 lei în creștere față de 2020 22.023 lei în creștere față de 2020 — 125.495 lei 103.472 lei 1
2020 119.024 lei în creștere față de 2019 77.034 lei în creștere față de 2019 18.546 lei în creștere față de 2019 — 95.851 lei 77.305 lei 1
2019 43.379 lei în creștere față de 2018 39.344 lei în creștere față de 2018 1.226 lei în creștere față de 2018 — 40.796 lei 39.615 lei 1
2018 3.532 lei 3.269 lei 77 lei 127 lei 3.419 lei 3.469 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare