COMPLETE MOTORS S.R.L.

COMPLETE MOTORS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39294190, Nr. Reg. Com. J2018001507356. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LUCEAFĂRUL, NR.6, BL.B17, ET.4, AP.18, cod poștal 300414. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMPLETE MOTORS S.R.L.
CUI
39294190
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001507356
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 mai 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LUCEAFĂRUL, NR.6, BL.B17, ET.4, AP.18
Cod poștal
300414
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, COMPLETE MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.771.567 lei, un profit net de 1.146 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 92.399 lei2020 · Cifra de afaceri: 824.854 lei2021 · Cifra de afaceri: 795.036 lei2022 · Cifra de afaceri: 967.255 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.188.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.401.077 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.771.567 lei2018 · Profit net: −26.026 lei2019 · Profit net: −58.195 lei2020 · Profit net: 124.331 lei2021 · Profit net: 44.200 lei2022 · Profit net: 47.214 lei2023 · Profit net: 137.485 lei2024 · Profit net: 305 lei2025 · Profit net: 1.146 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 92.399 lei20192020: 824.854 lei20202021: 795.036 lei20212022: 967.255 lei20222023: 1.188.600 lei20232024: 1.401.077 lei20242025: 1.771.567 lei1,8 mil.2025
Profit net lei
2018: −26.026 lei'182019: −58.195 lei−58 mii'192020: 124.331 lei'202021: 44.200 lei'212022: 47.214 lei'222023: 137.485 lei137 mii'232024: 305 lei'242025: 1.146 lei1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru COMPLETE MOTORS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.771.567 lei în creștere față de 2024 1.146 lei în creștere față de 2024 799.879 lei în creștere față de 2024 479.365 lei 606.257 lei 270.660 lei 6 în creștere față de 2024
2024 1.401.077 lei în creștere față de 2023 305 lei în scădere față de 2023 763.619 lei în creștere față de 2023 439.799 lei 655.443 lei 269.514 lei 5
2023 1.188.600 lei în creștere față de 2022 137.485 lei în creștere față de 2022 641.964 lei în creștere față de 2022 462.322 lei 553.274 lei 269.209 lei 5 în scădere față de 2022
2022 967.255 lei în creștere față de 2021 47.214 lei în creștere față de 2021 505.151 lei în creștere față de 2021 364.476 lei 421.116 lei 131.725 lei 6 în creștere față de 2021
2021 795.036 lei în scădere față de 2020 44.200 lei în scădere față de 2020 404.234 lei în creștere față de 2020 338.843 lei 284.941 lei 84.511 lei 5
2020 824.854 lei în creștere față de 2019 124.331 lei în creștere față de 2019 265.770 lei în creștere față de 2019 248.586 lei 223.043 lei 40.311 lei 5 în creștere față de 2019
2019 92.399 lei −58.195 lei în scădere față de 2018 211.558 lei în creștere față de 2018 65.412 lei 261.777 lei −84.021 lei 1
2018 — −26.026 lei 52.600 lei 12.324 lei 14.450 lei −25.826 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare