COMPLETE VISION S.R.L.

Activitate suspendată din 1 septembrie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

COMPLETE VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41986141, Nr. Reg. Com. J40/16610/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 5 decembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL ANUL 1864, NR.7, PARTER, CAMERA 2, BL.P19, SC.1, AP.3. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 septembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COMPLETE VISION S.R.L.
CUI
41986141
Stare
Activitate suspendată din 1 septembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/16610/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 decembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL ANUL 1864, NR.7, PARTER, CAMERA 2, BL.P19, SC.1, AP.3
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, COMPLETE VISION S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 247.470 lei2021 · Cifra de afaceri: 415.078 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.496 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.447 lei2019 · Profit net: −823 lei2020 · Profit net: 4.991 lei2021 · Profit net: 19.936 lei2022 · Profit net: 8.259 lei2023 · Profit net: −2.051 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 247.470 lei20202021: 415.078 lei415 mii20212022: 76.496 lei20222023: 19.447 lei19 mii2023
Profit net lei
2019: −823 lei20192020: 4.991 lei20202021: 19.936 lei20 mii20212022: 8.259 lei20222023: −2.051 lei−2 mii20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru COMPLETE VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 280 lei 149 lei 11.039 lei 10.947 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 280 lei în scădere față de 2023 149 lei 11.039 lei 10.947 lei —
2023 19.447 lei în scădere față de 2022 −2.051 lei în scădere față de 2022 19.845 lei în creștere față de 2022 149 lei 30.604 lei 10.947 lei —
2022 76.496 lei în scădere față de 2021 8.259 lei în scădere față de 2021 1.612 lei în scădere față de 2021 334 lei 33.824 lei 32.563 lei —
2021 415.078 lei în creștere față de 2020 19.936 lei în creștere față de 2020 66.538 lei în creștere față de 2020 1.215 lei 89.401 lei 24.304 lei —
2020 247.470 lei 4.991 lei în creștere față de 2019 6.489 lei în creștere față de 2019 2.337 lei 8.281 lei 4.368 lei —
2019 — −823 lei 851 lei — 228 lei −623 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare