CON-LEMNTECH ALFA S.R.L.

CON-LEMNTECH ALFA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 40700666, Nr. Reg. Com. J07/253/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 26 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, LOC. ŞTEFĂNEŞTI ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. OCTAV ONICESCU, NR.1A, cod poștal 717385. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CON-LEMNTECH ALFA S.R.L.
CUI
40700666
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J07/253/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 februarie 2019
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, LOC. ŞTEFĂNEŞTI ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, STR. OCTAV ONICESCU, NR.1A
Cod poștal
717385
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, CON-LEMNTECH ALFA S.R.L. a raportat un profit net de 2.477 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 57.750 lei2020 · Cifra de afaceri: 93.911 lei2021 · Cifra de afaceri: 74.728 lei2022 · Cifra de afaceri: 28.054 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.495 lei2019 · Profit net: 40.935 lei2020 · Profit net: 11.830 lei2021 · Profit net: −42.906 lei2022 · Profit net: −9.285 lei2023 · Profit net: 473 lei2024 · Profit net: −2.697 lei2025 · Profit net: 2.477 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 57.750 lei20192020: 93.911 lei94 mii20202021: 74.728 lei20212022: 28.054 lei20222023: 15.495 lei15 mii2023
Profit net lei
2019: 40.935 lei41 mii20192020: 11.830 lei20202021: −42.906 lei−43 mii20212022: −9.285 lei20222023: 473 lei20232024: −2.697 lei20242025: 2.477 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CON-LEMNTECH ALFA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 2.477 lei în creștere față de 2024 63 lei în scădere față de 2024 — 11.389 lei 11.326 lei —
2024 — −2.697 lei în scădere față de 2023 6.938 lei în creștere față de 2023 595 lei 15.192 lei 8.849 lei —
2023 15.495 lei în scădere față de 2022 473 lei în creștere față de 2022 6.761 lei în scădere față de 2022 2.048 lei 16.259 lei 11.546 lei —
2022 28.054 lei în scădere față de 2021 −9.285 lei în creștere față de 2021 10.556 lei în scădere față de 2021 10.972 lei 10.578 lei 11.073 lei 1 în scădere față de 2021
2021 74.728 lei în scădere față de 2020 −42.906 lei în scădere față de 2020 34.371 lei în creștere față de 2020 26.229 lei 28.500 lei 20.358 lei 2
2020 93.911 lei în creștere față de 2019 11.830 lei în scădere față de 2019 4.652 lei în scădere față de 2019 37.724 lei 27.291 lei 52.965 lei 2
2019 57.750 lei 40.935 lei 15.967 lei 48.723 lei 88.132 lei 41.135 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare