CON METAL ZIZIN SRL

CON METAL ZIZIN SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 37907131, Nr. Reg. Com. J08/1940/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT ZIZIN COM. TĂRLUNGENI, STR. ALEXANDRU PETOFI, NR.277K, CAM. 2, cod poștal 507223. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CON METAL ZIZIN SRL
CUI
37907131
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1940/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iulie 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT ZIZIN COM. TĂRLUNGENI, STR. ALEXANDRU PETOFI, NR.277K, CAM. 2
Cod poștal
507223
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2022, CON METAL ZIZIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 292.202 lei, un profit net de 136.992 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222017 · Cifra de afaceri: 8.750 lei2018 · Cifra de afaceri: 215.621 lei2019 · Cifra de afaceri: 155.280 lei2020 · Cifra de afaceri: 58.944 lei2021 · Cifra de afaceri: 205.120 lei2022 · Cifra de afaceri: 292.202 lei2017 · Profit net: 3.053 lei2018 · Profit net: 84.563 lei2019 · Profit net: 37.943 lei2020 · Profit net: −64.520 lei2021 · Profit net: 111.052 lei2022 · Profit net: 136.992 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 8.750 lei20172018: 215.621 lei20182019: 155.280 lei20192020: 58.944 lei20202021: 205.120 lei20212022: 292.202 lei292 mii2022
Profit net lei
2017: 3.053 lei20172018: 84.563 lei20182019: 37.943 lei20192020: −64.520 lei−65 mii20202021: 111.052 lei20212022: 136.992 lei137 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru CON METAL ZIZIN SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 292.202 lei în creștere față de 2021 136.992 lei în creștere față de 2021 68.960 lei în creștere față de 2021 13.753 lei 364.491 lei 309.284 lei 3 în creștere față de 2021
2021 205.120 lei în creștere față de 2020 111.052 lei în creștere față de 2020 12.325 lei în creștere față de 2020 16.861 lei 167.755 lei 172.291 lei 1
2020 58.944 lei în scădere față de 2019 −64.520 lei în scădere față de 2019 6.446 lei în creștere față de 2019 15.469 lei 52.216 lei 61.239 lei 1
2019 155.280 lei în scădere față de 2018 37.943 lei în scădere față de 2018 1.486 lei în scădere față de 2018 13.077 lei 114.167 lei 125.758 lei 1
2018 215.621 lei în creștere față de 2017 84.563 lei în creștere față de 2017 6.037 lei în creștere față de 2017 — 93.852 lei 87.815 lei —
2017 8.750 lei 3.053 lei 3.463 lei — 6.716 lei 3.253 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare