CONART CL SOLUTION S.R.L.

Inactivă fiscal din 14 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CONART CL SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 42384403, Nr. Reg. Com. J13/735/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 10 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT VALU LUI TRAIAN COM. VALU LUI TRAIAN, STR. MĂCEŞULUI, NR.15, CONSTRUCTIA C1, CAM. 1. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 14 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONART CL SOLUTION S.R.L.
CUI
42384403
Stare
Inactivă fiscal din 14 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J13/735/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 martie 2020
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, SAT VALU LUI TRAIAN COM. VALU LUI TRAIAN, STR. MĂCEŞULUI, NR.15, CONSTRUCTIA C1, CAM. 1
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, CONART CL SOLUTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 53.855 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 252.916 lei2021 · Cifra de afaceri: 300.487 lei2022 · Cifra de afaceri: 168 lei2023 · Cifra de afaceri: 86.443 lei2024 · Cifra de afaceri: 37.340 lei2020 · Profit net: 22.957 lei2021 · Profit net: −51.273 lei2022 · Profit net: −76.529 lei2023 · Profit net: −143.217 lei2024 · Profit net: −200.358 lei2025 · Profit net: −53.855 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 252.916 lei20202021: 300.487 lei300 mii20212022: 168 lei20222023: 86.443 lei20232024: 37.340 lei37 mii2024
Profit net lei
2020: 22.957 lei23 mii20202021: −51.273 lei20212022: −76.529 lei20222023: −143.217 lei20232024: −200.358 lei−200 mii20242025: −53.855 lei−54 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONART CL SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −53.855 lei în creștere față de 2024 630.598 lei în creștere față de 2024 104.865 lei 23.658 lei −502.075 lei 1
2024 37.340 lei în scădere față de 2023 −200.358 lei în scădere față de 2023 560.287 lei în creștere față de 2023 61.400 lei 50.551 lei −448.220 lei 1
2023 86.443 lei în creștere față de 2022 −143.217 lei în scădere față de 2022 456.815 lei în creștere față de 2022 64.213 lei 144.740 lei −247.862 lei 1
2022 168 lei în scădere față de 2021 −76.529 lei în scădere față de 2021 219.547 lei în creștere față de 2021 67.025 lei 47.866 lei −104.645 lei 1
2021 300.487 lei în creștere față de 2020 −51.273 lei în scădere față de 2020 158.541 lei în creștere față de 2020 69.838 lei 60.557 lei −28.116 lei 1 în scădere față de 2020
2020 252.916 lei 22.957 lei 104.785 lei 22.708 lei 105.234 lei 23.157 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare