CONCORDE LOGISTIC TRANS S.R.L.

CONCORDE LOGISTIC TRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42896870, Nr. Reg. Com. J24/928/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 11 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, NR.8, cod poștal 430155. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONCORDE LOGISTIC TRANS S.R.L.
CUI
42896870
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/928/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 august 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, NR.8
Cod poștal
430155
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, CONCORDE LOGISTIC TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 383.820 lei, un profit net de 22.725 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 63.611 lei2021 · Cifra de afaceri: 307.023 lei2022 · Cifra de afaceri: 212.477 lei2023 · Cifra de afaceri: 479.053 lei2024 · Cifra de afaceri: 404.058 lei2025 · Cifra de afaceri: 383.820 lei2020 · Profit net: 13.348 lei2021 · Profit net: 4.130 lei2022 · Profit net: −165.730 lei2023 · Profit net: −130.347 lei2024 · Profit net: 3.312 lei2025 · Profit net: 22.725 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 63.611 lei20202021: 307.023 lei20212022: 212.477 lei20222023: 479.053 lei479 mii20232024: 404.058 lei20242025: 383.820 lei384 mii2025
Profit net lei
2020: 13.348 lei20202021: 4.130 lei20212022: −165.730 lei−166 mii20222023: −130.347 lei20232024: 3.312 lei20242025: 22.725 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONCORDE LOGISTIC TRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 383.820 lei în scădere față de 2024 22.725 lei în creștere față de 2024 415.945 lei în creștere față de 2024 1.680 lei 161.903 lei −252.362 lei 1
2024 404.058 lei în scădere față de 2023 3.312 lei în creștere față de 2023 405.453 lei în scădere față de 2023 15.947 lei 114.419 lei −275.087 lei 1
2023 479.053 lei în creștere față de 2022 −130.347 lei în creștere față de 2022 487.618 lei în creștere față de 2022 34.516 lei 174.704 lei −278.398 lei 1
2022 212.477 lei în scădere față de 2021 −165.730 lei în scădere față de 2021 339.938 lei în creștere față de 2021 48.068 lei 143.818 lei −148.052 lei 1
2021 307.023 lei în creștere față de 2020 4.130 lei în scădere față de 2020 232.877 lei în creștere față de 2020 33.148 lei 117.407 lei 17.678 lei 1
2020 63.611 lei 13.348 lei 30.856 lei 3.773 lei 40.631 lei 13.548 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare