CONCRET DEVELOPMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22800608, Nr. Reg. Com. J2007022075403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 23 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL DOROBANŢI, NR.103-105, ET.1. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CONCRET DEVELOPMENT SRL
- CUI
- 22800608
- Stare
- Activitate suspendată din 1 august 2026
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007022075403
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 23 noiembrie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL DOROBANŢI, NR.103-105, ET.1
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2025, CONCRET DEVELOPMENT SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 24.000 lei | — | 2.810 lei | −21.190 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 24.000 lei | — | 2.810 lei | −21.190 lei | — |
| 2023 | — | −8 lei în creștere față de 2022 | 24.000 lei | — | 2.810 lei | −21.190 lei | — |
| 2022 | — | −892 lei în scădere față de 2021 | 24.000 lei în creștere față de 2021 | — | 2.818 lei | −21.182 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 23.000 lei | — | 2.710 lei | −20.290 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 23.000 lei | — | 2.710 lei | −20.290 lei | — |
| 2019 | — | −119 lei în scădere față de 2018 | 23.000 lei | — | 2.710 lei | −20.290 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 23.000 lei | — | 2.829 lei | −20.171 lei | — |
| 2017 | — | −574 lei în scădere față de 2016 | 23.000 lei în creștere față de 2016 | — | 2.829 lei | −20.171 lei | — |
| 2016 | — | −456 lei | 22.300 lei | — | 2.703 lei | −19.597 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
