CONCRET SECURITY INSTAL S.R.L.

CONCRET SECURITY INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39177483, Nr. Reg. Com. J2018005056405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8009 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.302, CAMERA NR. 1, BL.B13B, SC.2, ET.10, AP.40, cod poștal 030322. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONCRET SECURITY INSTAL S.R.L.
CUI
39177483
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005056405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 aprilie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.302, CAMERA NR. 1, BL.B13B, SC.2, ET.10, AP.40
Cod poștal
030322
Cod CAEN
8009
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, CONCRET SECURITY INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 326.909 lei, un profit net de 257.427 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 127.857 lei2019 · Cifra de afaceri: 157.862 lei2020 · Cifra de afaceri: 297.952 lei2021 · Cifra de afaceri: 299.122 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.166 lei2023 · Cifra de afaceri: 297.445 lei2024 · Cifra de afaceri: 299.507 lei2025 · Cifra de afaceri: 326.909 lei2018 · Profit net: 93.456 lei2019 · Profit net: 140.542 lei2020 · Profit net: 255.220 lei2021 · Profit net: 231.905 lei2022 · Profit net: 198.225 lei2023 · Profit net: 169.783 lei2024 · Profit net: 227.677 lei2025 · Profit net: 257.427 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 127.857 lei'182019: 157.862 lei'192020: 297.952 lei'202021: 299.122 lei'212022: 291.166 lei'222023: 297.445 lei'232024: 299.507 lei'242025: 326.909 lei327 mii'25
Profit net lei
2018: 93.456 lei'182019: 140.542 lei'192020: 255.220 lei'202021: 231.905 lei'212022: 198.225 lei'222023: 169.783 lei'232024: 227.677 lei'242025: 257.427 lei257 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONCRET SECURITY INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 326.909 lei în creștere față de 2024 257.427 lei în creștere față de 2024 39.721 lei în creștere față de 2024 600 lei 290.138 lei 251.017 lei 1
2024 299.507 lei în creștere față de 2023 227.677 lei în creștere față de 2023 −122.330 lei în scădere față de 2023 600 lei 105.287 lei 228.217 lei 1
2023 297.445 lei în creștere față de 2022 169.783 lei în scădere față de 2022 35.367 lei în creștere față de 2022 600 lei 216.815 lei 182.048 lei 1
2022 291.166 lei în scădere față de 2021 198.225 lei în scădere față de 2021 490 lei în scădere față de 2021 600 lei 198.655 lei 198.765 lei 1
2021 299.122 lei în creștere față de 2020 231.905 lei în scădere față de 2020 14.216 lei în creștere față de 2020 600 lei 735.189 lei 721.573 lei 1
2020 297.952 lei în creștere față de 2019 255.220 lei în creștere față de 2019 8.356 lei în creștere față de 2019 600 lei 497.424 lei 489.668 lei 1
2019 157.862 lei în creștere față de 2018 140.542 lei în creștere față de 2018 2.660 lei în creștere față de 2018 600 lei 236.258 lei 234.198 lei —
2018 127.857 lei 93.456 lei 0 lei 600 lei 93.056 lei 93.656 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare