CONFECTII INTEGRATE MOLDOVA SRL

CONFECTII INTEGRATE MOLDOVA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 16695397, Nr. Reg. Com. J2004001737222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 20 august 2004. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BUCIUM, NR.34, cod poștal 700265. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONFECTII INTEGRATE MOLDOVA SRL
CUI
16695397
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004001737222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2004
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BUCIUM, NR.34
Cod poștal
700265
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1421
Domeniu de activitate
Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)

Situații financiare

În 2025, CONFECTII INTEGRATE MOLDOVA SRL a raportat o cifră de afaceri de 43.411.631 lei, un profit net de 874.138 lei și un număr mediu de 407 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10,0 mil.010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.50,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 23.211.055 lei2017 · Cifra de afaceri: 23.294.858 lei2018 · Cifra de afaceri: 26.982.103 lei2019 · Cifra de afaceri: 29.948.820 lei2020 · Cifra de afaceri: 23.972.291 lei2021 · Cifra de afaceri: 28.961.322 lei2022 · Cifra de afaceri: 37.696.587 lei2023 · Cifra de afaceri: 40.924.505 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.454.655 lei2025 · Cifra de afaceri: 43.411.631 lei2016 · Profit net: 58.449 lei2017 · Profit net: 375.166 lei2018 · Profit net: 1.424.534 lei2019 · Profit net: 590.570 lei2020 · Profit net: −352.668 lei2021 · Profit net: 328.667 lei2022 · Profit net: 2.053.105 lei2023 · Profit net: 2.203.781 lei2024 · Profit net: 523.434 lei2025 · Profit net: 874.138 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 23.211.055 lei'162017: 23.294.858 lei'172018: 26.982.103 lei'182019: 29.948.820 lei'192020: 23.972.291 lei'202021: 28.961.322 lei'212022: 37.696.587 lei'222023: 40.924.505 lei'232024: 38.454.655 lei'242025: 43.411.631 lei43,4 mil.'25
Profit net lei
2016: 58.449 lei'162017: 375.166 lei'172018: 1.424.534 lei'182019: 590.570 lei'192020: −352.668 lei−353 mii'202021: 328.667 lei'212022: 2.053.105 lei'222023: 2.203.781 lei2,2 mil.'232024: 523.434 lei'242025: 874.138 lei874 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONFECTII INTEGRATE MOLDOVA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 43.411.631 lei în creștere față de 2024 874.138 lei în creștere față de 2024 6.583.974 lei în creștere față de 2024 1.420.316 lei 9.767.735 lei 4.378.677 lei 407 în scădere față de 2024
2024 38.454.655 lei în scădere față de 2023 523.434 lei în scădere față de 2023 3.352.659 lei în scădere față de 2023 1.418.098 lei 11.718.186 lei 9.576.764 lei 439 în scădere față de 2023
2023 40.924.505 lei în creștere față de 2022 2.203.781 lei în creștere față de 2022 4.196.106 lei în scădere față de 2022 1.481.039 lei 13.104.698 lei 10.442.011 lei 481 în creștere față de 2022
2022 37.696.587 lei în creștere față de 2021 2.053.105 lei în creștere față de 2021 6.746.231 lei în creștere față de 2021 1.550.843 lei 13.902.358 lei 8.735.320 lei 450 în scădere față de 2021
2021 28.961.322 lei în creștere față de 2020 328.667 lei în creștere față de 2020 5.946.609 lei în creștere față de 2020 1.768.805 lei 11.747.851 lei 7.574.216 lei 453 în creștere față de 2020
2020 23.972.291 lei în scădere față de 2019 −352.668 lei în scădere față de 2019 4.095.961 lei în scădere față de 2019 1.941.883 lei 9.537.747 lei 7.376.589 lei 423 în scădere față de 2019
2019 29.948.820 lei în creștere față de 2018 590.570 lei în scădere față de 2018 5.895.050 lei în creștere față de 2018 2.476.396 lei 11.162.907 lei 7.729.257 lei 470 în creștere față de 2018
2018 26.982.103 lei în creștere față de 2017 1.424.534 lei în creștere față de 2017 5.187.340 lei în creștere față de 2017 2.055.421 lei 10.522.082 lei 7.379.082 lei 422 în scădere față de 2017
2017 23.294.858 lei în creștere față de 2016 375.166 lei în creștere față de 2016 5.106.496 lei în creștere față de 2016 1.336.330 lei 9.695.551 lei 5.954.547 lei 498 în scădere față de 2016
2016 23.211.055 lei 58.449 lei 4.928.569 lei 1.507.075 lei 8.977.590 lei 5.578.964 lei 564

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.