CONMAR INVEST SRL

CONMAR INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 22133687, Nr. Reg. Com. J22/2067/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 18 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT BRĂTULENI COM. MIROSLAVA, STR. BASARABIA, NR.12, cod poștal 707307. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONMAR INVEST SRL
CUI
22133687
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/2067/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iulie 2007
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT BRĂTULENI COM. MIROSLAVA, STR. BASARABIA, NR.12
Cod poștal
707307
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2024, CONMAR INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 592.297 lei, o pierdere netă de 31.075 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2016201720182019202320242016 · Cifra de afaceri: 470.313 lei2017 · Cifra de afaceri: 489.060 lei2018 · Cifra de afaceri: 508.145 lei2019 · Cifra de afaceri: 479.067 lei2023 · Cifra de afaceri: 584.357 lei2024 · Cifra de afaceri: 592.297 lei2016 · Profit net: 19.942 lei2017 · Profit net: 11.618 lei2018 · Profit net: 6.292 lei2019 · Profit net: −108.200 lei2023 · Profit net: 8.591 lei2024 · Profit net: −31.075 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 470.313 lei20162017: 489.060 lei20172018: 508.145 lei20182019: 479.067 lei20192023: 584.357 lei20232024: 592.297 lei592 mii2024
Profit net lei
2016: 19.942 lei20 mii20162017: 11.618 lei20172018: 6.292 lei20182019: −108.200 lei−108 mii20192023: 8.591 lei20232024: −31.075 lei−31 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CONMAR INVEST SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 592.297 lei în creștere față de 2023 −31.075 lei în scădere față de 2023 218.372 lei în creștere față de 2023 21.790 lei 179.726 lei −17.015 lei 4
2023 584.357 lei în creștere față de 2019 8.591 lei în creștere față de 2019 102.768 lei în scădere față de 2019 22.625 lei 94.362 lei 14.060 lei 4 în scădere față de 2019
2019 479.067 lei în scădere față de 2018 −108.200 lei în scădere față de 2018 283.974 lei în creștere față de 2018 31.340 lei 27.941 lei −224.693 lei 6
2018 508.145 lei în creștere față de 2017 6.292 lei în scădere față de 2017 210.015 lei în scădere față de 2017 59.759 lei 46.124 lei −104.132 lei 6
2017 489.060 lei în creștere față de 2016 11.618 lei în scădere față de 2016 233.202 lei în scădere față de 2016 82.981 lei 39.797 lei −110.424 lei 6
2016 470.313 lei 19.942 lei 269.956 lei 103.669 lei 44.246 lei −122.041 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.