CONS COLECT PRYMS S.R.L.

CONS COLECT PRYMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38942161, Nr. Reg. Com. J29/429/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3832 - Recuperarea materialelor reciclabile sortate. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. 1 MAI, NR.12, cod poștal 106300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONS COLECT PRYMS S.R.L.
CUI
38942161
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/429/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 februarie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. 1 MAI, NR.12
Cod poștal
106300
Cod CAEN
3832
Domeniu de activitate
Recuperarea materialelor reciclabile sortate

Situații financiare

În 2025, CONS COLECT PRYMS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.046 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.795 lei2019 · Cifra de afaceri: 13.442 lei2020 · Cifra de afaceri: 12.287 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.384 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.683 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.749 lei2018 · Profit net: −7.715 lei2019 · Profit net: 1.075 lei2020 · Profit net: 2.823 lei2021 · Profit net: 5.916 lei2022 · Profit net: 45.877 lei2023 · Profit net: 5.388 lei2024 · Profit net: −457 lei2025 · Profit net: −1.046 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.795 lei20182019: 13.442 lei20192020: 12.287 lei20202021: 21.384 lei20212022: 57.683 lei58 mii20222023: 14.749 lei15 mii2023
Profit net lei
2018: −7.715 lei−8 mii'182019: 1.075 lei'192020: 2.823 lei'202021: 5.916 lei'212022: 45.877 lei46 mii'222023: 5.388 lei'232024: −457 lei'242025: −1.046 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONS COLECT PRYMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.046 lei în scădere față de 2024 4.036 lei în scădere față de 2024 — 36.278 lei 52.242 lei —
2024 — −457 lei în scădere față de 2023 4.351 lei în scădere față de 2023 — 37.640 lei 53.289 lei —
2023 14.749 lei în scădere față de 2022 5.388 lei în scădere față de 2022 4.513 lei în creștere față de 2022 — 38.098 lei 53.585 lei —
2022 57.683 lei în creștere față de 2021 45.877 lei în creștere față de 2021 3.376 lei în scădere față de 2021 — 51.573 lei 48.197 lei —
2021 21.384 lei în creștere față de 2020 5.916 lei în creștere față de 2020 14.367 lei în creștere față de 2020 — 16.687 lei 2.320 lei —
2020 12.287 lei în scădere față de 2019 2.823 lei în creștere față de 2019 6.725 lei în scădere față de 2019 — 3.128 lei −3.597 lei —
2019 13.442 lei în creștere față de 2018 1.075 lei în creștere față de 2018 7.467 lei în scădere față de 2018 — 1.047 lei −6.420 lei —
2018 3.795 lei −7.715 lei 13.222 lei — 5.727 lei −7.495 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare