CONSBENSILDO CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 5 ianuarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

CONSBENSILDO CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42480052, Nr. Reg. Com. J29/670/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT BRAZII DE JOS COM. BRAZI, STR. ULMILOR, NR.16, cod poștal 107083. Societatea este radiată din data de 5 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSBENSILDO CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42480052
Stare
Radiată din 5 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J29/670/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT BRAZII DE JOS COM. BRAZI, STR. ULMILOR, NR.16
Cod poștal
107083
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2024, CONSBENSILDO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.709 lei, un profit net de 50.943 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 20.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 26.666 lei2023 · Cifra de afaceri: 61.181 lei2024 · Cifra de afaceri: 111.709 lei2020 · Profit net: −1.479 lei2021 · Profit net: 17.503 lei2022 · Profit net: 23.359 lei2023 · Profit net: 6.332 lei2024 · Profit net: 50.943 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 20.300 lei20212022: 26.666 lei20222023: 61.181 lei20232024: 111.709 lei112 mii2024
Profit net lei
2020: −1.479 lei−1 mii20202021: 17.503 lei20212022: 23.359 lei20222023: 6.332 lei20232024: 50.943 lei51 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CONSBENSILDO CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 111.709 lei în creștere față de 2023 50.943 lei în creștere față de 2023 12.082 lei în creștere față de 2023 — 63.987 lei 51.905 lei 1
2023 61.181 lei în creștere față de 2022 6.332 lei în scădere față de 2022 4.857 lei în creștere față de 2022 — 19.731 lei 14.874 lei 1
2022 26.666 lei în creștere față de 2021 23.359 lei în creștere față de 2021 842 lei în creștere față de 2021 — 25.688 lei 24.846 lei —
2021 20.300 lei 17.503 lei în creștere față de 2020 363 lei în scădere față de 2020 — 16.587 lei 16.224 lei 1
2020 — −1.479 lei 2.102 lei 120 lei 703 lei −1.279 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare