CONSIAS S.R.L.

CONSIAS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 16796634, Nr. Reg. Com. J35/2757/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT MĂNĂŞTIUR COM. MĂNĂŞTIUR, NR.338 A, cod poștal 307275. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSIAS S.R.L.
CUI
16796634
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/2757/2004
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2004
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT MĂNĂŞTIUR COM. MĂNĂŞTIUR, NR.338 A
Cod poștal
307275
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2024, CONSIAS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 65.161 lei, un profit net de 8.933 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201620172018201920242016 · Cifra de afaceri: 329.216 lei2017 · Cifra de afaceri: 345.913 lei2018 · Cifra de afaceri: 623.534 lei2019 · Cifra de afaceri: 615.599 lei2024 · Cifra de afaceri: 65.161 lei2016 · Profit net: −8.884 lei2017 · Profit net: 63.805 lei2018 · Profit net: 359.540 lei2019 · Profit net: 1.151.894 lei2024 · Profit net: 8.933 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 329.216 lei20162017: 345.913 lei20172018: 623.534 lei624 mii20182019: 615.599 lei20192024: 65.161 lei65 mii2024
Profit net lei
2016: −8.884 lei−9 mii20162017: 63.805 lei20172018: 359.540 lei20182019: 1.151.894 lei1,2 mil.20192024: 8.933 lei9 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CONSIAS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 65.161 lei în scădere față de 2019 8.933 lei în scădere față de 2019 148.233 lei în creștere față de 2019 0 lei 2.907.266 lei 2.759.033 lei 1 în scădere față de 2019
2019 615.599 lei în scădere față de 2018 1.151.894 lei în creștere față de 2018 17.780 lei în scădere față de 2018 — 1.684.298 lei 1.666.518 lei 2 în scădere față de 2018
2018 623.534 lei în creștere față de 2017 359.540 lei în creștere față de 2017 48.103 lei în creștere față de 2017 — 562.727 lei 514.624 lei 3
2017 345.913 lei în creștere față de 2016 63.805 lei în creștere față de 2016 36.053 lei în scădere față de 2016 — 191.137 lei 155.084 lei 3
2016 329.216 lei −8.884 lei 58.063 lei — 149.342 lei 91.279 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.