CONSISERV CONSTRUCT SRL

CONSISERV CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 37573791, Nr. Reg. Com. J2017000777049. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT MĂGURA COM. MĂGURA, MĂGURA, cod poștal 607305. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSISERV CONSTRUCT SRL
CUI
37573791
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000777049
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2017
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT MĂGURA COM. MĂGURA, MĂGURA
Cod poștal
607305
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CONSISERV CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.115.969 lei, un profit net de 117.464 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201720182019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.030 lei2020 · Cifra de afaceri: 649.466 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.256.639 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.458.075 lei2024 · Cifra de afaceri: 433.292 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.115.969 lei2017 · Profit net: −45 lei2018 · Profit net: −1.037 lei2019 · Profit net: 826 lei2020 · Profit net: 53.827 lei2022 · Profit net: 326.490 lei2023 · Profit net: 287.284 lei2024 · Profit net: 6.868 lei2025 · Profit net: 117.464 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.030 lei20192020: 649.466 lei20202022: 1.256.639 lei20222023: 1.458.075 lei1,5 mil.20232024: 433.292 lei20242025: 1.115.969 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2017: −45 lei'172018: −1.037 lei−1 mii'182019: 826 lei'192020: 53.827 lei'202022: 326.490 lei326 mii'222023: 287.284 lei'232024: 6.868 lei'242025: 117.464 lei117 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONSISERV CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.115.969 lei în creștere față de 2024 117.464 lei în creștere față de 2024 793.270 lei în scădere față de 2024 981.483 lei 432.316 lei 620.529 lei 2
2024 433.292 lei în scădere față de 2023 6.868 lei în scădere față de 2023 1.050.778 lei în creștere față de 2023 949.498 lei 604.345 lei 503.065 lei 2 în creștere față de 2023
2023 1.458.075 lei în creștere față de 2022 287.284 lei în scădere față de 2022 293.354 lei în scădere față de 2022 23.563 lei 765.988 lei 496.197 lei 1
2022 1.256.639 lei în creștere față de 2020 326.490 lei în creștere față de 2020 898.094 lei în creștere față de 2020 3.563 lei 1.285.257 lei 390.726 lei 1
2020 649.466 lei în creștere față de 2019 53.827 lei în creștere față de 2019 199.037 lei în scădere față de 2019 23.199 lei 229.609 lei 53.771 lei 1
2019 6.030 lei 826 lei în creștere față de 2018 301.189 lei în creștere față de 2018 41.380 lei 259.753 lei −56 lei 1 în creștere față de 2018
2018 — −1.037 lei în scădere față de 2017 111.959 lei în creștere față de 2017 — 111.077 lei −882 lei 0 în scădere față de 2017
2017 — −45 lei 70.374 lei — 70.529 lei 155 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.