CONST-STRUCT S.R.L.

CONST-STRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39313542, Nr. Reg. Com. J2018001173221. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. PRIVIGHETOAREA, NR.37, PARTER. BIROU, cod poștal 707410. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONST-STRUCT S.R.L.
CUI
39313542
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001173221
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. PRIVIGHETOAREA, NR.37, PARTER. BIROU
Cod poștal
707410
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CONST-STRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 128.856 lei, o pierdere netă de 920.192 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.20182019202020222023202420252018 · Cifra de afaceri: 52.100 lei2019 · Cifra de afaceri: 335.691 lei2020 · Cifra de afaceri: 139.561 lei2022 · Cifra de afaceri: 699.426 lei2023 · Cifra de afaceri: 195.194 lei2024 · Cifra de afaceri: 158.406 lei2025 · Cifra de afaceri: 128.856 lei2018 · Profit net: 41.598 lei2019 · Profit net: 287.253 lei2020 · Profit net: 53.997 lei2022 · Profit net: 65.435 lei2023 · Profit net: 12.455 lei2024 · Profit net: −10.657 lei2025 · Profit net: −920.192 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 52.100 lei20182019: 335.691 lei20192020: 139.561 lei20202022: 699.426 lei699 mii20222023: 195.194 lei20232024: 158.406 lei20242025: 128.856 lei129 mii2025
Profit net lei
2018: 41.598 lei20182019: 287.253 lei287 mii20192020: 53.997 lei20202022: 65.435 lei20222023: 12.455 lei20232024: −10.657 lei20242025: −920.192 lei−920 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONST-STRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 128.856 lei în scădere față de 2024 −920.192 lei în scădere față de 2024 2.801.030 lei în creștere față de 2024 223.956 lei 1.266.914 lei −665.527 lei 1 în scădere față de 2024
2024 158.406 lei în scădere față de 2023 −10.657 lei în scădere față de 2023 747.769 lei în creștere față de 2023 — 367.308 lei 254.665 lei 2 în creștere față de 2023
2023 195.194 lei în scădere față de 2022 12.455 lei în scădere față de 2022 693.436 lei în scădere față de 2022 0 lei 269.464 lei 265.401 lei 1
2022 699.426 lei în creștere față de 2020 65.435 lei în creștere față de 2020 1.613.866 lei în creștere față de 2020 10.902 lei 1.168.348 lei 252.867 lei 1
2020 139.561 lei în scădere față de 2019 53.997 lei în scădere față de 2019 517.202 lei în scădere față de 2019 54.508 lei 213.905 lei 85.758 lei 1 în scădere față de 2019
2019 335.691 lei în creștere față de 2018 287.253 lei în creștere față de 2018 528.709 lei în creștere față de 2018 76.311 lei 115.669 lei 329.451 lei 2 în creștere față de 2018
2018 52.100 lei 41.598 lei 23.770 lei — 65.568 lei 41.798 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare