CONSTAC TUBINSTAL SRL

CONSTAC TUBINSTAL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 38098764, Nr. Reg. Com. J2017001461174. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4222 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii. Societatea a fost înființată la data de 16 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TRAIAN, NR.6, BL.W11, SC.1, ET.3, AP.15, cod poștal 800043. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTAC TUBINSTAL SRL
CUI
38098764
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001461174
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 august 2017
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. TRAIAN, NR.6, BL.W11, SC.1, ET.3, AP.15
Cod poștal
800043
Cod CAEN
4222
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii

Situații financiare

În 2025, CONSTAC TUBINSTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.765.622 lei, un profit net de 80.344 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 115.722 lei2019 · Cifra de afaceri: 348.982 lei2020 · Cifra de afaceri: 362.073 lei2021 · Cifra de afaceri: 637.819 lei2022 · Cifra de afaceri: 313.343 lei2023 · Cifra de afaceri: 396.329 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.874.067 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.765.622 lei2017 · Profit net: 74.495 lei2018 · Profit net: −102 lei2019 · Profit net: 94.341 lei2020 · Profit net: 19.933 lei2021 · Profit net: 34.328 lei2022 · Profit net: −64.587 lei2023 · Profit net: 45.998 lei2024 · Profit net: 46.139 lei2025 · Profit net: 80.344 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 115.722 lei'172019: 348.982 lei'192020: 362.073 lei'202021: 637.819 lei'212022: 313.343 lei'222023: 396.329 lei'232024: 2.874.067 lei2,9 mil.'242025: 1.765.622 lei1,8 mil.'25
Profit net lei
2017: 74.495 lei'172018: −102 lei'182019: 94.341 lei94 mii'192020: 19.933 lei'202021: 34.328 lei'212022: −64.587 lei−65 mii'222023: 45.998 lei'232024: 46.139 lei'242025: 80.344 lei80 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTAC TUBINSTAL SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.765.622 lei în scădere față de 2024 80.344 lei în creștere față de 2024 1.645.416 lei în creștere față de 2024 333.240 lei 1.637.547 lei 325.371 lei 9 în scădere față de 2024
2024 2.874.067 lei în creștere față de 2023 46.139 lei în creștere față de 2023 1.015.223 lei în creștere față de 2023 398.098 lei 862.139 lei 245.014 lei 18 în creștere față de 2023
2023 396.329 lei în creștere față de 2022 45.998 lei în creștere față de 2022 166.391 lei în creștere față de 2022 3.540 lei 361.726 lei 198.875 lei 2
2022 313.343 lei în scădere față de 2021 −64.587 lei în scădere față de 2021 30.902 lei în creștere față de 2021 12.690 lei 171.089 lei 152.877 lei 2
2021 637.819 lei în creștere față de 2020 34.328 lei în creștere față de 2020 23.203 lei în scădere față de 2020 20.201 lei 220.466 lei 217.464 lei 2
2020 362.073 lei în creștere față de 2019 19.933 lei în scădere față de 2019 99.223 lei în creștere față de 2019 27.996 lei 260.095 lei 188.868 lei 2
2019 348.982 lei 94.341 lei în creștere față de 2018 53.301 lei în creștere față de 2018 37.500 lei 184.735 lei 168.934 lei —
2018 — −102 lei în scădere față de 2017 31.453 lei — 106.046 lei 74.593 lei —
2017 115.722 lei 74.495 lei 31.453 lei 102 lei 106.046 lei 74.695 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare