CONSTANT BUILDINGS S.R.L.

CONSTANT BUILDINGS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44866824, Nr. Reg. Com. J2021015458406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 8 septembrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTANT BUILDINGS S.R.L.
CUI
44866824
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021015458406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 septembrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CONSTANT BUILDINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 466.088 lei, o pierdere netă de 48.460 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 52.074 lei2022 · Cifra de afaceri: 493.026 lei2023 · Cifra de afaceri: 797.982 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.124.174 lei2025 · Cifra de afaceri: 466.088 lei2021 · Profit net: 36.996 lei2022 · Profit net: 323.907 lei2023 · Profit net: 414.772 lei2024 · Profit net: 619.017 lei2025 · Profit net: −48.460 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 52.074 lei20212022: 493.026 lei20222023: 797.982 lei20232024: 1.124.174 lei1,1 mil.20242025: 466.088 lei466 mii2025
Profit net lei
2021: 36.996 lei20212022: 323.907 lei20222023: 414.772 lei20232024: 619.017 lei619 mii20242025: −48.460 lei−48 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTANT BUILDINGS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 466.088 lei în scădere față de 2024 −48.460 lei în scădere față de 2024 307.822 lei în creștere față de 2024 66.475 lei 358.807 lei 118.083 lei 6
2024 1.124.174 lei în creștere față de 2023 619.017 lei în creștere față de 2023 151.076 lei în scădere față de 2023 84.164 lei 686.170 lei 619.258 lei 6 în creștere față de 2023
2023 797.982 lei în creștere față de 2022 414.772 lei în creștere față de 2022 176.846 lei în creștere față de 2022 115.725 lei 476.139 lei 415.018 lei 5 în creștere față de 2022
2022 493.026 lei în creștere față de 2021 323.907 lei în creștere față de 2021 34.561 lei în creștere față de 2021 — 358.708 lei 324.147 lei 3 în creștere față de 2021
2021 52.074 lei 36.996 lei 2.402 lei 2.282 lei 37.316 lei 37.196 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare