CONSTANTIN MUTĂRI S.R.L.

CONSTANTIN MUTĂRI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39720040, Nr. Reg. Com. J2018000546527. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4942 - Servicii de mutare. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT FALAŞTOACA COM. COMANA, ŞOS. PRINCIPALĂ, NR.168, CAMERA 2, cod poștal 087057. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTANTIN MUTĂRI S.R.L.
CUI
39720040
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000546527
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT FALAŞTOACA COM. COMANA, ŞOS. PRINCIPALĂ, NR.168, CAMERA 2
Cod poștal
087057
Cod CAEN
4942
Domeniu de activitate
Servicii de mutare

Situații financiare

În 2025, CONSTANTIN MUTĂRI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16.800 lei, un profit net de 10.133 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 25.650 lei2019 · Cifra de afaceri: 40.970 lei2020 · Cifra de afaceri: 91.254 lei2021 · Cifra de afaceri: 78.108 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.459 lei2023 · Cifra de afaceri: 46.635 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.399 lei2025 · Cifra de afaceri: 16.800 lei2018 · Profit net: 14.043 lei2019 · Profit net: −14.186 lei2020 · Profit net: 37.157 lei2021 · Profit net: 22.666 lei2022 · Profit net: −95 lei2023 · Profit net: −1.160 lei2024 · Profit net: 18.823 lei2025 · Profit net: 10.133 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 25.650 lei'182019: 40.970 lei'192020: 91.254 lei91 mii'202021: 78.108 lei'212022: 40.459 lei'222023: 46.635 lei'232024: 14.399 lei'242025: 16.800 lei17 mii'25
Profit net lei
2018: 14.043 lei'182019: −14.186 lei−14 mii'192020: 37.157 lei37 mii'202021: 22.666 lei'212022: −95 lei'222023: −1.160 lei'232024: 18.823 lei'242025: 10.133 lei10 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTANTIN MUTĂRI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 16.800 lei în creștere față de 2024 10.133 lei în scădere față de 2024 5.114 lei în scădere față de 2024 — 15.487 lei 10.373 lei —
2024 14.399 lei în scădere față de 2023 18.823 lei în creștere față de 2023 6.856 lei în scădere față de 2023 — 24.684 lei 17.828 lei —
2023 46.635 lei în creștere față de 2022 −1.160 lei în scădere față de 2022 23.036 lei în scădere față de 2022 — 22.040 lei −996 lei 1
2022 40.459 lei în scădere față de 2021 −95 lei în scădere față de 2021 24.216 lei în creștere față de 2021 — 24.361 lei 165 lei 1
2021 78.108 lei în scădere față de 2020 22.666 lei în scădere față de 2020 1.172 lei în scădere față de 2020 — 23.456 lei 22.760 lei 1 în scădere față de 2020
2020 91.254 lei în creștere față de 2019 37.157 lei în creștere față de 2019 5.270 lei în scădere față de 2019 — 42.483 lei 37.213 lei 2
2019 40.970 lei în creștere față de 2018 −14.186 lei în scădere față de 2018 11.365 lei în scădere față de 2018 — 11.422 lei 57 lei 2 în creștere față de 2018
2018 25.650 lei 14.043 lei 15.643 lei 189 lei 29.697 lei 14.243 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare