CONSTASERVICE PERFECT S.R.L.

CONSTASERVICE PERFECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42356780, Nr. Reg. Com. J2020003249400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9510 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 4 martie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE CODRII NEAMŢULUI, NR.6, BL.PM26BIS, SC.3, ET.1, AP.79, cod poștal 000003. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTASERVICE PERFECT S.R.L.
CUI
42356780
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003249400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 martie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE CODRII NEAMŢULUI, NR.6, BL.PM26BIS, SC.3, ET.1, AP.79
Cod poștal
000003
Cod CAEN
9510
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, CONSTASERVICE PERFECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 394.378 lei, un profit net de 281.242 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 299.777 lei2021 · Cifra de afaceri: 299.671 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.940 lei2023 · Cifra de afaceri: 299.941 lei2024 · Cifra de afaceri: 295.520 lei2025 · Cifra de afaceri: 394.378 lei2020 · Profit net: 273.629 lei2021 · Profit net: 189.882 lei2022 · Profit net: 159.814 lei2023 · Profit net: 4.098 lei2024 · Profit net: 205.973 lei2025 · Profit net: 281.242 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 299.777 lei20202021: 299.671 lei20212022: 299.940 lei20222023: 299.941 lei20232024: 295.520 lei20242025: 394.378 lei394 mii2025
Profit net lei
2020: 273.629 lei20202021: 189.882 lei20212022: 159.814 lei20222023: 4.098 lei20232024: 205.973 lei20242025: 281.242 lei281 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTASERVICE PERFECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 394.378 lei în creștere față de 2024 281.242 lei în creștere față de 2024 7.632 lei în scădere față de 2024 — 289.114 lei 281.482 lei —
2024 295.520 lei în scădere față de 2023 205.973 lei în creștere față de 2023 10.659 lei în creștere față de 2023 — 216.872 lei 206.213 lei 1
2023 299.941 lei în creștere față de 2022 4.098 lei în scădere față de 2022 3.615 lei în scădere față de 2022 — 7.953 lei 4.338 lei 1
2022 299.940 lei în creștere față de 2021 159.814 lei în scădere față de 2021 51.396 lei în creștere față de 2021 — 211.450 lei 160.054 lei 1
2021 299.671 lei în scădere față de 2020 189.882 lei în scădere față de 2020 573 lei în scădere față de 2020 — 190.695 lei 190.122 lei —
2020 299.777 lei 273.629 lei 3.211 lei 30 lei 277.010 lei 273.829 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare