CONSTRUCT IVANESTI S.R.L.

CONSTRUCT IVANESTI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 41322380, Nr. Reg. Com. J2019000609371. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, SAT VALEA OANEI COM. IVĂNEŞTI, VALEA OANEI, NR.140, cod poștal 737316. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTRUCT IVANESTI S.R.L.
CUI
41322380
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000609371
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2019
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, SAT VALEA OANEI COM. IVĂNEŞTI, VALEA OANEI, NR.140
Cod poștal
737316
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CONSTRUCT IVANESTI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 337.500 lei, un profit net de 10.910 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 167.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 274.575 lei2023 · Cifra de afaceri: 293.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 277.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 337.500 lei2019 · Profit net: 27 lei2020 · Profit net: −8.702 lei2021 · Profit net: 45.385 lei2022 · Profit net: 19.673 lei2023 · Profit net: −59.342 lei2024 · Profit net: 101.769 lei2025 · Profit net: 10.910 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 5.000 lei20192020: 10.500 lei20202021: 167.000 lei20212022: 274.575 lei20222023: 293.000 lei20232024: 277.500 lei20242025: 337.500 lei338 mii2025
Profit net lei
2019: 27 lei20192020: −8.702 lei20202021: 45.385 lei20212022: 19.673 lei20222023: −59.342 lei−59 mii20232024: 101.769 lei102 mii20242025: 10.910 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTRUCT IVANESTI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 337.500 lei în creștere față de 2024 10.910 lei în scădere față de 2024 86.037 lei în creștere față de 2024 39.303 lei 57.844 lei 11.110 lei 4 în creștere față de 2024
2024 277.500 lei în scădere față de 2023 101.769 lei în creștere față de 2023 18.110 lei în scădere față de 2023 8.527 lei 78.592 lei 69.009 lei 3 în scădere față de 2023
2023 293.000 lei în creștere față de 2022 −59.342 lei în scădere față de 2022 77.048 lei în creștere față de 2022 3.294 lei 40.994 lei −32.760 lei 8 în creștere față de 2022
2022 274.575 lei în creștere față de 2021 19.673 lei în scădere față de 2021 13.936 lei în creștere față de 2021 95 lei 40.423 lei 26.582 lei 3
2021 167.000 lei în creștere față de 2020 45.385 lei în creștere față de 2020 5.094 lei în scădere față de 2020 — 42.003 lei 36.909 lei 3 în creștere față de 2020
2020 10.500 lei în creștere față de 2019 −8.702 lei în scădere față de 2019 9.900 lei în creștere față de 2019 0 lei 1.425 lei −8.475 lei 1
2019 5.000 lei 27 lei 1.200 lei 650 lei 777 lei 227 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare