CONSTRUCT TITI SERVCOM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 18135370, Nr. Reg. Com. J2005002093230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. ALEEA SCOLII, NR.4, BL.21, SC.A, ET.2, AP.11, cod poștal 070000. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CONSTRUCT TITI SERVCOM SRL
- CUI
- 18135370
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005002093230
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 16 noiembrie 2005
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. ALEEA SCOLII, NR.4, BL.21, SC.A, ET.2, AP.11
- Cod poștal
- 070000
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, CONSTRUCT TITI SERVCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 50.094 lei, un profit net de 36.992 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.094 lei | 36.992 lei în creștere față de 2024 | 13.111 lei în scădere față de 2024 | — | 49.664 lei | 36.553 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 29.635 lei | — | 29.196 lei | −439 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 29.635 lei | — | 29.196 lei | −439 lei | 0 în scădere față de 2022 |
| 2022 | — | −3.068 lei în creștere față de 2021 | 29.635 lei în scădere față de 2021 | — | 29.196 lei | −439 lei | 1 |
| 2021 | — | −9.204 lei în creștere față de 2020 | 30.403 lei | — | 33.032 lei | 2.629 lei | 1 |
| 2020 | 88 lei în scădere față de 2019 | −10.270 lei în scădere față de 2019 | 30.403 lei în creștere față de 2019 | — | 42.236 lei | 11.833 lei | — |
| 2019 | 54.280 lei în scădere față de 2018 | 13.934 lei în scădere față de 2018 | 29.435 lei în scădere față de 2018 | — | 51.538 lei | 22.103 lei | — |
| 2018 | 66.080 lei | 28.978 lei în creștere față de 2017 | 34.328 lei în creștere față de 2017 | — | 42.497 lei | 8.169 lei | 0 |
| 2017 | — | 0 lei | 21.805 lei | — | 996 lei | −20.809 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 21.805 lei | — | 996 lei | −20.809 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
