CONSTRUCT VAMENI S.R.L.

CONSTRUCT VAMENI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 18374881, Nr. Reg. Com. J05/290/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT HÂRŞEŞTI COM. CÂMPANI, NR.62, cod poștal 417142. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTRUCT VAMENI S.R.L.
CUI
18374881
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/290/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2006
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT HÂRŞEŞTI COM. CÂMPANI, NR.62
Cod poștal
417142
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, CONSTRUCT VAMENI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.245.463 lei, un profit net de 306.382 lei și un număr mediu de 16 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 667.422 lei2017 · Cifra de afaceri: 762.651 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.174.776 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.734.427 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.349.349 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.438.098 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.335.581 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.403.163 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.498.825 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.245.463 lei2016 · Profit net: 156.843 lei2017 · Profit net: 39.461 lei2018 · Profit net: 241.710 lei2019 · Profit net: 454.686 lei2020 · Profit net: 266.382 lei2021 · Profit net: 97.472 lei2022 · Profit net: 227.509 lei2023 · Profit net: 132.094 lei2024 · Profit net: 113.004 lei2025 · Profit net: 306.382 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 667.422 lei'162017: 762.651 lei'172018: 1.174.776 lei'182019: 1.734.427 lei'192020: 1.349.349 lei'202021: 1.438.098 lei'212022: 2.335.581 lei'222023: 4.403.163 lei'232024: 4.498.825 lei'242025: 5.245.463 lei5,2 mil.'25
Profit net lei
2016: 156.843 lei'162017: 39.461 lei'172018: 241.710 lei'182019: 454.686 lei455 mii'192020: 266.382 lei'202021: 97.472 lei'212022: 227.509 lei'222023: 132.094 lei'232024: 113.004 lei'242025: 306.382 lei306 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTRUCT VAMENI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.245.463 lei în creștere față de 2024 306.382 lei în creștere față de 2024 2.631.193 lei în scădere față de 2024 1.126.430 lei 1.910.639 lei 405.876 lei 16 în creștere față de 2024
2024 4.498.825 lei în creștere față de 2023 113.004 lei în scădere față de 2023 3.005.528 lei în creștere față de 2023 602.511 lei 2.723.076 lei 320.059 lei 14 în scădere față de 2023
2023 4.403.163 lei în creștere față de 2022 132.094 lei în scădere față de 2022 1.333.613 lei în creștere față de 2022 784.558 lei 786.110 lei 237.055 lei 15 în creștere față de 2022
2022 2.335.581 lei în creștere față de 2021 227.509 lei în creștere față de 2021 1.231.406 lei în creștere față de 2021 361.774 lei 1.174.593 lei 304.961 lei 10 în scădere față de 2021
2021 1.438.098 lei în creștere față de 2020 97.472 lei în scădere față de 2020 772.490 lei în creștere față de 2020 259.638 lei 710.571 lei 197.719 lei 11 în creștere față de 2020
2020 1.349.349 lei în scădere față de 2019 266.382 lei în scădere față de 2019 488.625 lei în creștere față de 2019 201.927 lei 556.945 lei 270.247 lei 9 în creștere față de 2019
2019 1.734.427 lei în creștere față de 2018 454.686 lei în creștere față de 2018 378.270 lei în scădere față de 2018 219.497 lei 651.630 lei 492.857 lei 7 în creștere față de 2018
2018 1.174.776 lei în creștere față de 2017 241.710 lei în creștere față de 2017 418.660 lei în creștere față de 2017 184.855 lei 477.236 lei 243.431 lei 5
2017 762.651 lei în creștere față de 2016 39.461 lei în scădere față de 2016 222.096 lei în creștere față de 2016 142.501 lei 148.516 lei 68.921 lei 5 în creștere față de 2016
2016 667.422 lei 156.843 lei 72.368 lei 86.610 lei 162.218 lei 176.460 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.