CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL

CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 18460400, Nr. Reg. Com. J2006000415035. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 8 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. DRUM 23, NR.704, cod poștal 117141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL
CUI
18460400
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000415035
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 martie 2006
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. DRUM 23, NR.704
Cod poștal
117141
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL a raportat o cifră de afaceri de 34.115.261 lei, un profit net de 7.959.507 lei și un număr mediu de 86 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10,0 mil.010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 11.151.152 lei2017 · Cifra de afaceri: 5.296.715 lei2018 · Cifra de afaceri: 9.638.850 lei2019 · Cifra de afaceri: 15.644.156 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.026.470 lei2021 · Cifra de afaceri: 16.218.312 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.741.313 lei2023 · Cifra de afaceri: 18.025.961 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.912.220 lei2025 · Cifra de afaceri: 34.115.261 lei2016 · Profit net: 874.471 lei2017 · Profit net: −170.698 lei2018 · Profit net: 764.792 lei2019 · Profit net: 860.510 lei2020 · Profit net: 450.489 lei2021 · Profit net: 3.594.830 lei2022 · Profit net: 3.033.839 lei2023 · Profit net: 551.392 lei2024 · Profit net: 11.436.801 lei2025 · Profit net: 7.959.507 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 11.151.152 lei'162017: 5.296.715 lei'172018: 9.638.850 lei'182019: 15.644.156 lei'192020: 17.026.470 lei'202021: 16.218.312 lei'212022: 17.741.313 lei'222023: 18.025.961 lei'232024: 38.912.220 lei38,9 mil.'242025: 34.115.261 lei34,1 mil.'25
Profit net lei
2016: 874.471 lei'162017: −170.698 lei−171 mii'172018: 764.792 lei'182019: 860.510 lei'192020: 450.489 lei'202021: 3.594.830 lei'212022: 3.033.839 lei'222023: 551.392 lei'232024: 11.436.801 lei11,4 mil.'242025: 7.959.507 lei8,0 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 34.115.261 lei în scădere față de 2024 7.959.507 lei în scădere față de 2024 4.978.984 lei în creștere față de 2024 4.188.191 lei 29.729.392 lei 25.874.788 lei 86 în creștere față de 2024
2024 38.912.220 lei în creștere față de 2023 11.436.801 lei în creștere față de 2023 4.581.056 lei în scădere față de 2023 2.981.608 lei 24.128.605 lei 19.707.352 lei 84 în creștere față de 2023
2023 18.025.961 lei în creștere față de 2022 551.392 lei în scădere față de 2022 10.002.769 lei în creștere față de 2022 3.644.159 lei 17.141.464 lei 9.585.627 lei 79 în creștere față de 2022
2022 17.741.313 lei în creștere față de 2021 3.033.839 lei în scădere față de 2021 5.777.495 lei în creștere față de 2021 1.989.097 lei 14.388.441 lei 9.573.235 lei 71 în creștere față de 2021
2021 16.218.312 lei în scădere față de 2020 3.594.830 lei în creștere față de 2020 2.508.472 lei în scădere față de 2020 1.599.837 lei 9.257.796 lei 7.050.479 lei 70 în creștere față de 2020
2020 17.026.470 lei în creștere față de 2019 450.489 lei în scădere față de 2019 3.325.403 lei în creștere față de 2019 2.020.638 lei 6.507.987 lei 3.937.149 lei 67 în creștere față de 2019
2019 15.644.156 lei în creștere față de 2018 860.510 lei în creștere față de 2018 2.805.801 lei în creștere față de 2018 2.082.071 lei 5.801.196 lei 3.980.660 lei 63 în creștere față de 2018
2018 9.638.850 lei în creștere față de 2017 764.792 lei în creștere față de 2017 1.193.594 lei în scădere față de 2017 2.010.113 lei 4.012.017 lei 3.545.850 lei 56 în creștere față de 2017
2017 5.296.715 lei în scădere față de 2016 −170.698 lei în scădere față de 2016 1.433.585 lei în scădere față de 2016 2.392.197 lei 3.366.617 lei 3.019.557 lei 55 în scădere față de 2016
2016 11.151.152 lei 874.471 lei 2.609.144 lei 2.568.035 lei 5.689.325 lei 3.996.643 lei 63

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.