CONSTRUCTOR VOINEASA S.R.L.

Activitate suspendată din 10 aprilie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CONSTRUCTOR VOINEASA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41606137, Nr. Reg. Com. J28/1017/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT RACOVIŢA COM. VOINEASA, STR. IZLAZULUI, NR.12, cod poștal 237563. Societatea are activitatea suspendată din data de 10 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONSTRUCTOR VOINEASA S.R.L.
CUI
41606137
Stare
Activitate suspendată din 10 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J28/1017/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 septembrie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT RACOVIŢA COM. VOINEASA, STR. IZLAZULUI, NR.12
Cod poștal
237563
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, CONSTRUCTOR VOINEASA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 311 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 20.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 12.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −1.687 lei2020 · Profit net: 57 lei2021 · Profit net: −42.220 lei2022 · Profit net: −38.171 lei2023 · Profit net: −311 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 20.500 lei20202021: 34.200 lei34 mii20212022: 12.300 lei20222023: 0 lei02023
Profit net lei
2019: −1.687 lei20192020: 57 lei5720202021: −42.220 lei−42 mii20212022: −38.171 lei20222023: −311 lei−3112023
Indicatori financiari pe ani pentru CONSTRUCTOR VOINEASA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 0 lei în scădere față de 2022 −311 lei în creștere față de 2022 82.444 lei în creștere față de 2022 1.272 lei 312 lei −82.132 lei 0
2022 12.300 lei în scădere față de 2021 −38.171 lei în creștere față de 2021 82.183 lei în creștere față de 2021 2.590 lei 362 lei −81.821 lei 0 în scădere față de 2021
2021 34.200 lei în creștere față de 2020 −42.220 lei în scădere față de 2020 48.623 lei în creștere față de 2020 4.509 lei 4.973 lei −43.650 lei 2
2020 20.500 lei 57 lei în creștere față de 2019 6.420 lei în creștere față de 2019 6.426 lei 6.693 lei −1.430 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −1.687 lei 1.687 lei — 112.697 lei −1.487 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare