CONTASAL CND S.R.L.

CONTASAL CND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38687174, Nr. Reg. Com. J2018000044261. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 15 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR IERNUŢENI, NR.33, BL.33, AP.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONTASAL CND S.R.L.
CUI
38687174
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000044261
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 ianuarie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR IERNUŢENI, NR.33, BL.33, AP.11
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, CONTASAL CND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 86.950 lei, un profit net de 56.097 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 44.501 lei2019 · Cifra de afaceri: 44.658 lei2020 · Cifra de afaceri: 43.970 lei2021 · Cifra de afaceri: 64.543 lei2022 · Cifra de afaceri: 85.010 lei2023 · Cifra de afaceri: 82.120 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.850 lei2025 · Cifra de afaceri: 86.950 lei2018 · Profit net: 34.555 lei2019 · Profit net: 27.165 lei2020 · Profit net: 33.385 lei2021 · Profit net: 43.460 lei2022 · Profit net: 49.523 lei2023 · Profit net: 20.716 lei2024 · Profit net: 48.197 lei2025 · Profit net: 56.097 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 44.501 lei'182019: 44.658 lei'192020: 43.970 lei'202021: 64.543 lei'212022: 85.010 lei'222023: 82.120 lei'232024: 81.850 lei'242025: 86.950 lei87 mii'25
Profit net lei
2018: 34.555 lei'182019: 27.165 lei'192020: 33.385 lei'202021: 43.460 lei'212022: 49.523 lei'222023: 20.716 lei'232024: 48.197 lei'242025: 56.097 lei56 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONTASAL CND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 86.950 lei în creștere față de 2024 56.097 lei în creștere față de 2024 2.568 lei în creștere față de 2024 1.814 lei 54.738 lei 56.337 lei —
2024 81.850 lei în scădere față de 2023 48.197 lei în creștere față de 2023 467 lei în scădere față de 2023 4.934 lei 43.271 lei 49.437 lei —
2023 82.120 lei în scădere față de 2022 20.716 lei în scădere față de 2022 3.237 lei în scădere față de 2022 8.894 lei 14.870 lei 20.956 lei 1
2022 85.010 lei în creștere față de 2021 49.523 lei în creștere față de 2021 4.918 lei în creștere față de 2021 3.841 lei 50.707 lei 49.762 lei —
2021 64.543 lei în creștere față de 2020 43.460 lei în creștere față de 2020 914 lei în creștere față de 2020 87 lei 85.498 lei 84.976 lei —
2020 43.970 lei în scădere față de 2019 33.385 lei în creștere față de 2019 366 lei în creștere față de 2019 10.000 lei 59.355 lei 68.989 lei —
2019 44.658 lei în creștere față de 2018 27.165 lei în scădere față de 2018 286 lei în scădere față de 2018 — 62.206 lei 61.920 lei —
2018 44.501 lei 34.555 lei 351 lei 0 lei 35.106 lei 34.755 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare