CONTEZ PE CONTAZ S.R.L.

CONTEZ PE CONTAZ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42499861, Nr. Reg. Com. J2020005092408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7820 - Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARDELENI, NR.1, BL.39A, SC.1, ET.3, AP.13. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONTEZ PE CONTAZ S.R.L.
CUI
42499861
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020005092408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARDELENI, NR.1, BL.39A, SC.1, ET.3, AP.13
Cod CAEN
7820
Domeniu de activitate
Activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului

Situații financiare

În 2025, CONTEZ PE CONTAZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.900 lei, o pierdere netă de 22.990 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 22.165 lei2021 · Cifra de afaceri: 66.730 lei2022 · Cifra de afaceri: 137.853 lei2023 · Cifra de afaceri: 154.714 lei2024 · Cifra de afaceri: 137.060 lei2025 · Cifra de afaceri: 89.900 lei2020 · Profit net: 7.748 lei2021 · Profit net: 31.506 lei2022 · Profit net: 49.843 lei2023 · Profit net: 40.294 lei2024 · Profit net: 13.240 lei2025 · Profit net: −22.990 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 22.165 lei20202021: 66.730 lei20212022: 137.853 lei20222023: 154.714 lei155 mii20232024: 137.060 lei20242025: 89.900 lei90 mii2025
Profit net lei
2020: 7.748 lei20202021: 31.506 lei20212022: 49.843 lei50 mii20222023: 40.294 lei20232024: 13.240 lei20242025: −22.990 lei−23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONTEZ PE CONTAZ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 89.900 lei în scădere față de 2024 −22.990 lei în scădere față de 2024 2.220 lei în scădere față de 2024 1.987 lei 1.015 lei 782 lei 1
2024 137.060 lei în scădere față de 2023 13.240 lei în scădere față de 2023 6.569 lei în creștere față de 2023 5.313 lei 24.990 lei 23.734 lei 1
2023 154.714 lei în creștere față de 2022 40.294 lei în scădere față de 2022 4.445 lei în creștere față de 2022 3.575 lei 54.364 lei 53.494 lei 1
2022 137.853 lei în creștere față de 2021 49.843 lei în creștere față de 2021 1.571 lei în creștere față de 2021 — 51.654 lei 50.083 lei 1
2021 66.730 lei în creștere față de 2020 31.506 lei în creștere față de 2020 888 lei în creștere față de 2020 — 32.634 lei 31.746 lei —
2020 22.165 lei 7.748 lei 723 lei — 8.671 lei 7.948 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare