CONTMAGAZIN PRIM S.R.L.

CONTMAGAZIN PRIM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 42961617, Nr. Reg. Com. J39/562/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 25 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. CÂMPULUI, NR.26, cod poștal 625100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONTMAGAZIN PRIM S.R.L.
CUI
42961617
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/562/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 august 2020
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. CÂMPULUI, NR.26
Cod poștal
625100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, CONTMAGAZIN PRIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 159.827 lei, un profit net de 13.244 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 19.159 lei2021 · Cifra de afaceri: 68.875 lei2022 · Cifra de afaceri: 82.770 lei2024 · Cifra de afaceri: 136.637 lei2025 · Cifra de afaceri: 159.827 lei2020 · Profit net: −7.800 lei2021 · Profit net: −40.844 lei2022 · Profit net: −40.127 lei2024 · Profit net: 122.876 lei2025 · Profit net: 13.244 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 19.159 lei20202021: 68.875 lei20212022: 82.770 lei20222024: 136.637 lei20242025: 159.827 lei160 mii2025
Profit net lei
2020: −7.800 lei20202021: −40.844 lei−41 mii20212022: −40.127 lei20222024: 122.876 lei123 mii20242025: 13.244 lei13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONTMAGAZIN PRIM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 159.827 lei în creștere față de 2024 13.244 lei în scădere față de 2024 191.037 lei în creștere față de 2024 — 23.413 lei −167.624 lei 1
2024 136.637 lei în creștere față de 2022 122.876 lei în creștere față de 2022 104.941 lei în scădere față de 2022 — 85.373 lei −19.568 lei 1
2022 82.770 lei în creștere față de 2021 −40.127 lei în creștere față de 2021 180.843 lei în creștere față de 2021 1.000 lei 91.272 lei −88.571 lei 1
2021 68.875 lei în creștere față de 2020 −40.844 lei în scădere față de 2020 114.885 lei în creștere față de 2020 2.783 lei 63.658 lei −48.444 lei 1
2020 19.159 lei −7.800 lei 51.382 lei 5.161 lei 38.621 lei −7.600 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare