CONTUR SUPORT S.R.L.

CONTUR SUPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40454979, Nr. Reg. Com. J05/218/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CEYRAT, NR.35C, PARTER, BL.WR8, S6, cod poștal 410087. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONTUR SUPORT S.R.L.
CUI
40454979
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/218/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CEYRAT, NR.35C, PARTER, BL.WR8, S6
Cod poștal
410087
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CONTUR SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.964 lei, un profit net de 37.407 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 66.260 lei2020 · Cifra de afaceri: 130.969 lei2021 · Cifra de afaceri: 179.283 lei2022 · Cifra de afaceri: 115.213 lei2023 · Cifra de afaceri: 123.745 lei2024 · Cifra de afaceri: 120.913 lei2025 · Cifra de afaceri: 99.964 lei2019 · Profit net: 43.755 lei2020 · Profit net: 93.489 lei2021 · Profit net: 143.315 lei2022 · Profit net: 79.895 lei2023 · Profit net: 69.590 lei2024 · Profit net: 61.675 lei2025 · Profit net: 37.407 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 66.260 lei20192020: 130.969 lei20202021: 179.283 lei179 mii20212022: 115.213 lei20222023: 123.745 lei20232024: 120.913 lei20242025: 99.964 lei100 mii2025
Profit net lei
2019: 43.755 lei20192020: 93.489 lei20202021: 143.315 lei143 mii20212022: 79.895 lei20222023: 69.590 lei20232024: 61.675 lei20242025: 37.407 lei37 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONTUR SUPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 99.964 lei în scădere față de 2024 37.407 lei în scădere față de 2024 248.847 lei în creștere față de 2024 — 285.006 lei 37.647 lei 1
2024 120.913 lei în scădere față de 2023 61.675 lei în scădere față de 2023 12.423 lei în scădere față de 2023 — 277.058 lei 264.635 lei 1
2023 123.745 lei în creștere față de 2022 69.590 lei în scădere față de 2022 18.143 lei în creștere față de 2022 — 253.712 lei 235.569 lei 1
2022 115.213 lei în scădere față de 2021 79.895 lei în scădere față de 2021 7.946 lei în creștere față de 2021 — 193.725 lei 185.779 lei 1
2021 179.283 lei în creștere față de 2020 143.315 lei în creștere față de 2020 3.622 lei în creștere față de 2020 — 147.177 lei 143.555 lei 1
2020 130.969 lei în creștere față de 2019 93.489 lei în creștere față de 2019 3.255 lei în creștere față de 2019 — 96.984 lei 93.729 lei 1
2019 66.260 lei 43.755 lei 3.218 lei 27 lei 47.146 lei 43.955 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare