CONVILAR S.R.L.

CONVILAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41371260, Nr. Reg. Com. J2019002404220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 9 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. DR. NICOLAE PAULESCU, NR.23, CAMERA 1, cod poștal 700497. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONVILAR S.R.L.
CUI
41371260
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002404220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 iulie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. DR. NICOLAE PAULESCU, NR.23, CAMERA 1
Cod poștal
700497
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, CONVILAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 878.178 lei, un profit net de 730.020 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 119.757 lei2020 · Cifra de afaceri: 206.890 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 225.116 lei2023 · Cifra de afaceri: 416.040 lei2024 · Cifra de afaceri: 283.537 lei2025 · Cifra de afaceri: 878.178 lei2019 · Profit net: 84.210 lei2020 · Profit net: 152.082 lei2021 · Profit net: 3.125 lei2022 · Profit net: 148.028 lei2023 · Profit net: 299.161 lei2024 · Profit net: 179.471 lei2025 · Profit net: 730.020 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 119.757 lei20192020: 206.890 lei20202021: 37.000 lei20212022: 225.116 lei20222023: 416.040 lei20232024: 283.537 lei20242025: 878.178 lei878 mii2025
Profit net lei
2019: 84.210 lei20192020: 152.082 lei20202021: 3.125 lei20212022: 148.028 lei20222023: 299.161 lei20232024: 179.471 lei20242025: 730.020 lei730 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CONVILAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 878.178 lei în creștere față de 2024 730.020 lei în creștere față de 2024 157.609 lei în creștere față de 2024 321.756 lei 566.074 lei 730.221 lei 1
2024 283.537 lei în scădere față de 2023 179.471 lei în scădere față de 2023 52.549 lei în creștere față de 2023 352.677 lei 36.743 lei 336.871 lei 1
2023 416.040 lei în creștere față de 2022 299.161 lei în creștere față de 2022 16.639 lei în creștere față de 2022 292.986 lei 225.097 lei 505.226 lei 1 în creștere față de 2022
2022 225.116 lei în creștere față de 2021 148.028 lei în creștere față de 2021 8.929 lei în creștere față de 2021 0 lei 214.994 lei 206.065 lei 0
2021 37.000 lei în scădere față de 2020 3.125 lei în scădere față de 2020 3.359 lei în scădere față de 2020 0 lei 61.396 lei 58.037 lei 0
2020 206.890 lei în creștere față de 2019 152.082 lei în creștere față de 2019 3.374 lei în scădere față de 2019 2.705 lei 152.976 lei 152.307 lei 0
2019 119.757 lei 84.210 lei 11.911 lei 6.580 lei 89.741 lei 84.410 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare