COOL & FREEZE CLIMA S.R.L.

COOL & FREEZE CLIMA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 42972888, Nr. Reg. Com. J11/155/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 27 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT VERMEŞ COM. VERMEŞ, , NR.169. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COOL & FREEZE CLIMA S.R.L.
CUI
42972888
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J11/155/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 august 2020
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT VERMEŞ COM. VERMEŞ, , NR.169
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, COOL & FREEZE CLIMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 251.310 lei, un profit net de 40.410 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 39.799 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.377 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.893 lei2023 · Cifra de afaceri: 99.315 lei2024 · Cifra de afaceri: 236.354 lei2025 · Cifra de afaceri: 251.310 lei2020 · Profit net: 28.383 lei2021 · Profit net: 12.154 lei2022 · Profit net: 784 lei2023 · Profit net: 4.968 lei2024 · Profit net: 33.319 lei2025 · Profit net: 40.410 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 39.799 lei20202021: 34.377 lei20212022: 57.893 lei20222023: 99.315 lei20232024: 236.354 lei20242025: 251.310 lei251 mii2025
Profit net lei
2020: 28.383 lei20202021: 12.154 lei20212022: 784 lei20222023: 4.968 lei20232024: 33.319 lei20242025: 40.410 lei40 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru COOL & FREEZE CLIMA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 251.310 lei în creștere față de 2024 40.410 lei în creștere față de 2024 17.268 lei în scădere față de 2024 8.614 lei 100.769 lei 92.115 lei 2
2024 236.354 lei în creștere față de 2023 33.319 lei în creștere față de 2023 20.817 lei în scădere față de 2023 10.584 lei 61.939 lei 51.706 lei 2 în creștere față de 2023
2023 99.315 lei în creștere față de 2022 4.968 lei în creștere față de 2022 21.690 lei în creștere față de 2022 121 lei 39.956 lei 18.387 lei 1
2022 57.893 lei în creștere față de 2021 784 lei în scădere față de 2021 4.881 lei în creștere față de 2021 121 lei 18.179 lei 13.419 lei 1
2021 34.377 lei în scădere față de 2020 12.154 lei în scădere față de 2020 988 lei în creștere față de 2020 121 lei 13.502 lei 12.635 lei —
2020 39.799 lei 28.383 lei 588 lei 181 lei 29.190 lei 28.783 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare