COOP SECURITY S.R.L.

COOP SECURITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39540642, Nr. Reg. Com. J23/2972/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CERNICA, NR.75-9, VILA 9. PARTER. COMPLEX "SWAN LAKE VILLAGE". Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COOP SECURITY S.R.L.
CUI
39540642
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/2972/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iunie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CERNICA, NR.75-9, VILA 9. PARTER. COMPLEX "SWAN LAKE VILLAGE"
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, COOP SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.215.921 lei, o pierdere netă de 590.795 lei și un număr mediu de 47 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.080.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.183.536 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.081.315 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.218.560 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.032.599 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.428.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.215.921 lei2018 · Profit net: −77.908 lei2019 · Profit net: −332.044 lei2020 · Profit net: −140.580 lei2021 · Profit net: 269.753 lei2022 · Profit net: −253.011 lei2023 · Profit net: −212.348 lei2024 · Profit net: 440.348 lei2025 · Profit net: −590.795 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.080.200 lei20192020: 4.183.536 lei20202021: 4.081.315 lei20212022: 2.218.560 lei20222023: 3.032.599 lei20232024: 4.428.500 lei4,4 mil.20242025: 4.215.921 lei4,2 mil.2025
Profit net lei
2018: −77.908 lei'182019: −332.044 lei'192020: −140.580 lei'202021: 269.753 lei'212022: −253.011 lei'222023: −212.348 lei'232024: 440.348 lei440 mii'242025: −590.795 lei−591 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru COOP SECURITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.215.921 lei în scădere față de 2024 −590.795 lei în scădere față de 2024 1.134.355 lei în creștere față de 2024 62.186 lei 183.285 lei −886.585 lei 47
2024 4.428.500 lei în creștere față de 2023 440.348 lei în creștere față de 2023 781.124 lei în creștere față de 2023 75.214 lei 400.950 lei −295.790 lei —
2023 3.032.599 lei în creștere față de 2022 −212.348 lei în creștere față de 2022 776.805 lei în creștere față de 2022 11.383 lei 28.195 lei −736.137 lei —
2022 2.218.560 lei în scădere față de 2021 −253.011 lei în scădere față de 2021 658.611 lei în scădere față de 2021 39.324 lei 92.082 lei −523.789 lei 36 în scădere față de 2021
2021 4.081.315 lei în scădere față de 2020 269.753 lei în creștere față de 2020 1.184.824 lei în creștere față de 2020 73.020 lei 838.885 lei −270.778 lei 67
2020 4.183.536 lei în creștere față de 2019 −140.580 lei în creștere față de 2019 746.358 lei în scădere față de 2019 111.652 lei 90.039 lei −540.532 lei —
2019 2.080.200 lei −332.044 lei în scădere față de 2018 973.166 lei în creștere față de 2018 1.151 lei 566.063 lei −399.952 lei 1
2018 — −77.908 lei 71.557 lei 1.514 lei 2.135 lei −67.908 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare