COOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL II "RĂDĂCINI"

COOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL II "RĂDĂCINI" este o societate de tip ALTE FORME JURIDICE, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 41305525, Nr. Reg. Com. C2019000001279. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4621 - Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, SAT DRĂGĂNEŞTI COM. DRĂGĂNEŞTI, , CONSTRUCȚIE C1 - HALĂ. NUMĂR CADASTRAL 50060, cod poștal 617107. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL II "RĂDĂCINI"
CUI
41305525
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
C2019000001279
Formă legală
ALTE FORME JURIDICE
Data înființării
24 iunie 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, SAT DRĂGĂNEŞTI COM. DRĂGĂNEŞTI, , CONSTRUCȚIE C1 - HALĂ. NUMĂR CADASTRAL 50060
Cod poștal
617107
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4621
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat

Situații financiare

În 2025, COOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL II "RĂDĂCINI" a raportat o cifră de afaceri de 40.357.014 lei, un profit net de 6.612.989 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.50,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.057.782 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.424.976 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.870.921 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.716.186 lei2023 · Cifra de afaceri: 28.515.377 lei2024 · Cifra de afaceri: 40.469.385 lei2025 · Cifra de afaceri: 40.357.014 lei2019 · Profit net: 36.620 lei2020 · Profit net: 94.520 lei2021 · Profit net: 118.290 lei2022 · Profit net: 1.004.397 lei2023 · Profit net: 3.689.605 lei2024 · Profit net: 1.423.142 lei2025 · Profit net: 6.612.989 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.057.782 lei20192020: 4.424.976 lei20202021: 7.870.921 lei20212022: 9.716.186 lei20222023: 28.515.377 lei20232024: 40.469.385 lei40,5 mil.20242025: 40.357.014 lei40,4 mil.2025
Profit net lei
2019: 36.620 lei20192020: 94.520 lei20202021: 118.290 lei20212022: 1.004.397 lei20222023: 3.689.605 lei20232024: 1.423.142 lei20242025: 6.612.989 lei6,6 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru COOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL II "RĂDĂCINI"
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 40.357.014 lei în scădere față de 2024 6.612.989 lei în creștere față de 2024 22.649.207 lei în creștere față de 2024 14.788.718 lei 41.105.390 lei 12.296.656 lei 2
2024 40.469.385 lei în creștere față de 2023 1.423.142 lei în scădere față de 2023 18.102.934 lei în creștere față de 2023 5.100.017 lei 25.896.810 lei 7.054.579 lei 2 în creștere față de 2023
2023 28.515.377 lei în creștere față de 2022 3.689.605 lei în creștere față de 2022 16.384.514 lei în creștere față de 2022 15.512.169 lei 14.725.623 lei 6.549.176 lei 1 în scădere față de 2022
2022 9.716.186 lei în creștere față de 2021 1.004.397 lei în creștere față de 2021 14.747.925 lei în creștere față de 2021 3.013.080 lei 14.341.379 lei 1.029.751 lei 2 în creștere față de 2021
2021 7.870.921 lei în creștere față de 2020 118.290 lei în creștere față de 2020 3.985.122 lei în scădere față de 2020 1.369.925 lei 4.939.239 lei 259.630 lei 1
2020 4.424.976 lei în creștere față de 2019 94.520 lei în creștere față de 2019 5.031.352 lei în creștere față de 2019 1.195.150 lei 6.550.785 lei 141.340 lei 1
2019 4.057.782 lei 36.620 lei 1.402.721 lei — 1.449.541 lei 46.820 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare