COR-SANTE CENTER S.R.L.

COR-SANTE CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42228315, Nr. Reg. Com. J22/415/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. VOINICULUI, NR.30, cod poștal 707410. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COR-SANTE CENTER S.R.L.
CUI
42228315
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/415/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. VOINICULUI, NR.30
Cod poștal
707410
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, COR-SANTE CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 116.282 lei, un profit net de 73.117 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 47.204 lei2022 · Cifra de afaceri: 62.759 lei2023 · Cifra de afaceri: 53.925 lei2024 · Cifra de afaceri: 104.039 lei2025 · Cifra de afaceri: 116.282 lei2021 · Profit net: 17.806 lei2022 · Profit net: −40.248 lei2023 · Profit net: 29.363 lei2024 · Profit net: 66.343 lei2025 · Profit net: 73.117 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 47.204 lei20212022: 62.759 lei20222023: 53.925 lei20232024: 104.039 lei20242025: 116.282 lei116 mii2025
Profit net lei
2021: 17.806 lei20212022: −40.248 lei−40 mii20222023: 29.363 lei20232024: 66.343 lei20242025: 73.117 lei73 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru COR-SANTE CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 116.282 lei în creștere față de 2024 73.117 lei în creștere față de 2024 7.545 lei în scădere față de 2024 6.724 lei 74.178 lei 73.357 lei 1
2024 104.039 lei în creștere față de 2023 66.343 lei în creștere față de 2023 10.948 lei în scădere față de 2023 5.155 lei 64.227 lei 58.434 lei 1
2023 53.925 lei în scădere față de 2022 29.363 lei în creștere față de 2022 18.681 lei în scădere față de 2022 6.349 lei 4.423 lei −7.909 lei 1
2022 62.759 lei în creștere față de 2021 −40.248 lei în scădere față de 2021 47.220 lei în creștere față de 2021 7.543 lei 2.405 lei −37.272 lei 1
2021 47.204 lei 17.806 lei 31.195 lei 8.737 lei 43.240 lei 20.782 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare