CORIBO COMPANY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 22269167, Nr. Reg. Com. J2007002297227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 16 august 2007. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.106B, BL.G5, ET.10, AP.4, cod poștal 700353. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CORIBO COMPANY SRL
- CUI
- 22269167
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007002297227
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 16 august 2007
- Județ
- Iași
- Sediul social
- JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE LUPU, NR.106B, BL.G5, ET.10, AP.4
- Cod poștal
- 700353
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5611
- Domeniu de activitate
- Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Situații financiare
În 2025, CORIBO COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 406.008 lei, un profit net de 190.304 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 406.008 lei în creștere față de 2024 | 190.304 lei în creștere față de 2024 | 144.676 lei în scădere față de 2024 | 137.218 lei | 198.022 lei | 190.664 lei | 3 |
| 2024 | 324.817 lei în creștere față de 2023 | 146.291 lei în creștere față de 2023 | 164.470 lei în creștere față de 2023 | 154.049 lei | 156.972 lei | 146.651 lei | 3 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 240.796 lei în creștere față de 2022 | 125.514 lei în creștere față de 2022 | 152.247 lei în creștere față de 2022 | 156.568 lei | 121.453 lei | 125.874 lei | 2 |
| 2022 | 130.377 lei în creștere față de 2021 | 87.509 lei în creștere față de 2021 | 89.929 lei în scădere față de 2021 | 10.000 lei | 85.501 lei | 5.672 lei | 2 |
| 2021 | 119.110 lei în creștere față de 2020 | 8.462 lei în scădere față de 2020 | 169.107 lei în scădere față de 2020 | 10.000 lei | 77.270 lei | −81.837 lei | 2 |
| 2020 | 92.264 lei în creștere față de 2019 | 55.412 lei în creștere față de 2019 | 235.796 lei în scădere față de 2019 | 10.000 lei | 135.497 lei | −90.299 lei | 2 |
| 2019 | 10.523 lei | 6.712 lei în creștere față de 2018 | 290.161 lei în creștere față de 2018 | 10.000 lei | 134.450 lei | −145.711 lei | 2 |
| 2018 | — | 0 lei | 271.069 lei | — | 118.646 lei | −152.423 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 271.069 lei în scădere față de 2016 | — | 118.646 lei | −152.423 lei | — |
| 2016 | — | −1.566 lei | 274.869 lei | — | 122.446 lei | −152.423 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
