COSALI SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 22579265, Nr. Reg. Com. J2007001570332. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 17 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. SIRENEI, NR.1 A, SC.B, ET.4, AP.40, cod poștal 725100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- COSALI SRL
- CUI
- 22579265
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001570332
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 17 octombrie 2007
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. SIRENEI, NR.1 A, SC.B, ET.4, AP.40
- Cod poștal
- 725100
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5611
- Domeniu de activitate
- Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Situații financiare
În 2025, COSALI SRL a raportat o cifră de afaceri de 248.641 lei, un profit net de 961 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248.641 lei | 961 lei în creștere față de 2024 | 288.976 lei în creștere față de 2024 | — | 716.127 lei | 3.799 lei | 14 |
| 2024 | — | 0 lei | 22.362 lei în scădere față de 2023 | — | — | −22.362 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 39.248 lei | 16.793 lei | 93 lei | −22.362 lei | — |
| 2022 | — | −18.300 lei în scădere față de 2021 | 39.248 lei | 16.793 lei | 93 lei | −22.362 lei | — |
| 2021 | 371 lei în scădere față de 2020 | −7.333 lei în creștere față de 2020 | 39.248 lei în scădere față de 2020 | 16.793 lei | 18.393 lei | −4.062 lei | — |
| 2020 | 77.835 lei în scădere față de 2019 | −31.337 lei în scădere față de 2019 | 39.590 lei în scădere față de 2019 | 20.556 lei | 21.362 lei | 3.271 lei | 2 în scădere față de 2019 |
| 2019 | 497.076 lei în creștere față de 2018 | 70.146 lei în scădere față de 2018 | 68.901 lei în scădere față de 2018 | 18.457 lei | 85.052 lei | 34.608 lei | 4 |
| 2018 | 488.235 lei în creștere față de 2017 | 122.348 lei în creștere față de 2017 | 85.278 lei în scădere față de 2017 | 18.457 lei | 32.326 lei | −35.538 lei | 4 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 311.242 lei în creștere față de 2016 | 34.197 lei în creștere față de 2016 | 204.760 lei în scădere față de 2016 | 20.853 lei | 26.423 lei | −157.886 lei | 5 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 276.516 lei | 72 lei | 235.205 lei | 23.248 lei | 19.454 lei | −192.083 lei | 7 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
