COSMIN SI RALUCA S.R.L.

COSMIN SI RALUCA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 44182796, Nr. Reg. Com. J22/1466/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 aprilie 2021. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT GLODENII GÂNDULUI COM. ŢIBĂNEŞTI, STR. CARTIERUL NOU, NR.3, cod poștal 707546. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COSMIN SI RALUCA S.R.L.
CUI
44182796
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/1466/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 aprilie 2021
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT GLODENII GÂNDULUI COM. ŢIBĂNEŞTI, STR. CARTIERUL NOU, NR.3
Cod poștal
707546
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, COSMIN SI RALUCA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei, o pierdere netă de 45.562 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 23.865 lei2023 · Cifra de afaceri: 38.205 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.750 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2021 · Profit net: −4.681 lei2022 · Profit net: −5.742 lei2023 · Profit net: 12.387 lei2024 · Profit net: −39.406 lei2025 · Profit net: −45.562 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 23.865 lei20222023: 38.205 lei38 mii20232024: 23.750 lei20242025: 2.000 lei2 mii2025
Profit net lei
2021: −4.681 lei20212022: −5.742 lei20222023: 12.387 lei12 mii20232024: −39.406 lei20242025: −45.562 lei−46 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru COSMIN SI RALUCA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.000 lei în scădere față de 2024 −45.562 lei în scădere față de 2024 85.885 lei în creștere față de 2024 0 lei 3.081 lei −82.804 lei 1
2024 23.750 lei în scădere față de 2023 −39.406 lei în scădere față de 2023 40.402 lei în creștere față de 2023 0 lei 3.160 lei −37.242 lei 1 în creștere față de 2023
2023 38.205 lei în creștere față de 2022 12.387 lei în creștere față de 2022 3.136 lei în scădere față de 2022 0 lei 5.300 lei 2.164 lei 0
2022 23.865 lei −5.742 lei în scădere față de 2021 19.191 lei în creștere față de 2021 8.928 lei 40 lei −10.223 lei —
2021 — −4.681 lei 18.000 lei 12.998 lei 521 lei −4.481 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare