COSTIRAS FASHION S.R.L.

Radiată din 16 iunie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

COSTIRAS FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 38757695, Nr. Reg. Com. J04/130/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. PĂCII, NR.22, SC.A, AP.4, cod poștal 601019. Societatea este radiată din data de 16 iunie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COSTIRAS FASHION S.R.L.
CUI
38757695
Stare
Radiată din 16 iunie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J04/130/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. PĂCII, NR.22, SC.A, AP.4
Cod poștal
601019
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2022, COSTIRAS FASHION S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−15 mii−10 mii−5 mii05 mii10 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 9.728 lei2019 · Cifra de afaceri: 5.451 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.734 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.935 lei2018 · Profit net: −11.955 lei2019 · Profit net: −958 lei2020 · Profit net: 1.320 lei2021 · Profit net: −269 lei2022 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 9.728 lei10 mii20182019: 5.451 lei20192020: 4.734 lei20202021: 3.935 lei4 mii2021
Profit net lei
2018: −11.955 lei−12 mii20182019: −958 lei20192020: 1.320 lei1 mii20202021: −269 lei20212022: 0 lei02022
Indicatori financiari pe ani pentru COSTIRAS FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 13.128 lei — 1.466 lei −11.662 lei —
2021 3.935 lei în scădere față de 2020 −269 lei în scădere față de 2020 13.128 lei în scădere față de 2020 — 1.466 lei −11.662 lei —
2020 4.734 lei în scădere față de 2019 1.320 lei în creștere față de 2019 13.196 lei în scădere față de 2019 — 1.803 lei −11.393 lei —
2019 5.451 lei în scădere față de 2018 −958 lei în creștere față de 2018 13.239 lei în creștere față de 2018 — 526 lei −12.713 lei —
2018 9.728 lei −11.955 lei 12.287 lei — 532 lei −11.755 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare